Zastanawiasz się jak to możliwe, że po długich wakacjach i chwili odpoczynku dla siebie, cieszyłaś się promienną, gładką cerą, a po powrocie do codziennych obowiązków znów zauważasz pogorszenie jej stanu? Nie martw się!  Dzięki temu produktowi szybko możesz uzyskać utracony blask!
Serum GLOW nie uznaje kompromisów – nie tylko widocznie rozświetla skórę, ale i intensywnie ją regeneruje. Produkt jest nominowany w Influencer’s Top 2020.

Złuszczanie to podstawa! Kwasy AHA, które zawarte są w Nacomi Serum Glow, usuwają zrogowaciały martwy naskórek. To w efekcie przyczynia się do odbudowy wierzchniej  warstwy skóry poprawiając jej strukturę. Można mieć także pewność, że dodatkowo pomogą usunąć drobne przebarwienia, o których chcielibyśmy zapomnieć!

Przywróć blask

Ekstrakt z cytryny bogaty w witaminę A, C i witaminy z grupy B oraz składniki mineralne zadba o rozjaśnienie i wygładzenie Twojej cery. Pomoże mu w tym Witamina C, która zmaksymalizuje pożądane działanie.

Serum Glow od Nacomi w Influencer's Top 2020

Serum Glow od Nacomi w Influencer’s Top 2020

Walcz ze zmarszczkami

Nie mogło tu również zabraknąć składników, które wykazują działanie przeciwzmarszczkowe. Z powodzeniem można do nich zaliczyć ekstrakt z liści klonu srebrzystego i hydrolizowane glikozaminoglikany. Oprócz właściwości anti-aging przyczynią się do uelastycznienia i nawilżenia Twojej cery.

Zastosowanie

Niewielką ilość serum nałożyć na twarz i pozostawić na noc.

artykuł we współpracy z Nacomi