Chusta Buff ® Coolnet UV +® – idealna chusta dla fanów aktywności outdoorowych !

Jesteśmy tu, aby udowodnić, że więcej warstw nie oznacza więcej potu. Nasz materiał CoolNet UV+® zapewnia suchość i efekt chłodzący. Coolnet UV+® sprawia, że podczas wysiłku fizycznego oraz w ciepłe dni poczujesz przyjemny efekt chłodzenia. A to wszystko dzięki innowacyjnej technologii parowania.

Dbamy o naszą planetę, dlatego Coolnet UV +® został wykonany w 95% z poliestru pochodzącego z recyklingu certyfikowanego przez Repreve®. Jedna chusta wykonana jest z recyklingu 2 plastikowych butelek.

COOLNET UV+® to wielofunkcyjna bezszwowa chusta idealna podczas wszystkich aktywności outdoorowych w słoneczne dni. Materiał Coolnet UV+® oferuje wysoką ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Próbki materiału były testowane pod względem ochrony przed promieniowaniem UV przez LEITAT – Textile Technology Intituties zgodnie ze standardami AS/NZS 4399:1996. Wskaźnik wykazał UPF>50 (98% ochronę przed promieniowaniem UV).

Naszą chustę Chusta Buff ® Coolnet UV +®  możesz nosić na wiele sposobów. Wyróżnia się ona lekkością, oddychalnością i komfortem użytkowania. Materiał jest rozciągliwy w 4 kierunkach, co zapewnia dopasowanie i wygodę. Sprawdzi się w czasie biegania, jazdy na rowerze, spacerów, wspinaczki, trekkingu czy jazdy na motocyklu.

MATERIAŁ: 95% Poliester 5% Elastan

Chusta Buff ® Coolnet UV +® – nominacja Influencer’s Top 2020

Chusta Buff ® Coolnet UV +® – nominacja Influencer’s Top 2020