Kominki i kadzidełka stożkowe Backflow pojawiły się na polskim rynku stosunkowo niedawno, a sama firma działa od grudnia ubiegłego roku. W ciągu trzech miesięcy marce udało się zdobyć setki zadowolonych Klientów, co nie powinno dziwić. Backflow to idealne połączenie domowej aromaterapii z unikalnym efektem wizualnym. Nasz produkt jest czymś pomiędzy klasycznymi kominkami na wosk czy olejki eteryczne, a kadzidełkami zapachowymi – mówią właściciele Backflow.

Lubimy tego typu nowości. Nasi jurorzy również. Tym bardziej czekamy na prezentację kominków I kadzidełek Backflow w III Edycji Plebiscytu Influencer’s TOP.

Kominek zapachowy będzie ozdobą dla wnętrza każdego typu, unoszące się zapachy, rodem z najpiękniejszych zakątków Azji pozwolą na głęboką relaksację, a dym, tworzący efekt wodospadu ucieszy każde oko.

Jak to się dzieje, że dym Backflow, zamiast unosić się ku górze, spływa kaskadmi po kominku? Sekret tkwi w budowie kadzidełka, które ma kształt stożka i niewielką dziurkę w dole. Dym jest cięższy niż powietrze, dlatego kiedy umieścimy podpalony stożek na szczycie kominka Backflow, dym opada w dół. Kształty kominków (a jest ich kilka np. Dłoń i kwiat lotosu, Bambus, Kamienie, Fontanna) potęgują efekt opływania i dym wygląda jak prawdziwy, niewielki wodospad, który zamknąć możemy w przestrzeni naszego mieszkania.

Co jednak najważniejsze w kominkach Backflow, to zapachy kadzidełek. Aromaty które marka oferuje inspirowane są kulturą Indii, naturą z dziewiczych zakątków Azji, a także odrobiną magii. Jedne z najpiękniejszych w kolekcji zapachów, to Drzewo Sandałowe, Czarodziej, Jaśmin i Jednorożec.

To wszystko pozwala stworzyć i oddać w Twoje ręce unikalne doświadczenie aromaterapii w zaciszu Twojego domu. Kominki i kadzidełka Backflow, to nie tylko relaks i wypełnianie przestrzeni niesamowitym aromatem, ale także doskonały dodatek dla praktykujących jogę, czy medytację.

Artykuł powstał we współpracy z marką Backflow.