Nowości do dłoni marki HERBS stanowią komplementarną linię, dzięki której wypielęgnujemy naszą skórę. Bazujące na biozgodnych naturalnych i wyrafinowanych olejach roślinnych oraz krystalicznie czystej wodzie z gór zaawansowane innowacyjne formuły przekładają się na najwyższą jakość i skuteczność działania.  Autorskie receptury marki otrzymały certyfikat Viva dla wegetarian i wegan.

W III Edycji Plebiscytu Influencer’s TOP2020 nominowane zostały 3 produkty marki HERBS. Zobaczcie czym nas zaskoczą tym razem.

KROK 1 – przygotowanie skóry dzięki peelingowi

Lipidowy peeling do rąk z OLEJEM MAKOWYM to idealny sposób na wygładzenie skóry i przygotowanie jej wchłonięcia składników aktywnych z kremu. Przeznaczony do skóry delikatnej i suchej kosmetyk likwiduje uczucie suchości i jednocześniewygładza i regeneruje na skórę. Jego formuła wzbogacona o odżywiające skórę fitoemolienty. W celu wykonania peelingu należy nanieść odrobinę produktu na zwilżone dłonie i wykonać ruchami okrężnymi ich masaż.

KROK 2 – pielęgnacja skóry kremami

Emolientowy krem do rąk OLEJ KONOPNY

Pierwsza nowość marki HERBS została wzbogacona o przyspieszające regenerację naskórka fitosterole. W połączeniu z olejem konopnym oraz formułą softtouch krem błyskawicznie regeneruje i koi, pozostawia skórę delikatną i miękką w dotyku. Idealny nawet dla bardzo suchej skóry. Emolientowy krem do rąk OLEJ KONOPNY

Kolagenowy krem do rąk OLEJ MAKOWY

Druga nowość intensywnie nawilża i zmiękcza skórę. Zawarta w kremie formuła hydro forte zapewnia długotrwałe nawilżenie, a biolipidy utrzymują jej jędrność i elastyczność. Kosmetyk idealny do skóry delikatnej i suchej. Kolagenowy krem do rąk OLEJ MAKOWY

Ceramidowy krem do rąk OLEJ SZAFRANOWY

Ostatni krem dedykowano skórze dojrzałej, którą głęboko odżywia i wygładza. Dzięki zawartości formuły nutritherapy kosmetyk wspomaga ochronę skóry i ją rewitalizuje dzięki wzbogaceniu jego składu o przenikające do głębszych warstw naskórka biomateriały.
Ceramidowy krem do rąk OLEJ SZAFRANOWY

Produkty są dostępne wyłącznie w sieciach Rossmann.

Artykuł powstał we współpracy z marką HERBS