Podpaski Naturella Cotton Protection mają hipoalergiczną warstwę wierzchnią wykonaną w 100% z bawełny oraz wzmocniony system włókien chłonnych. Te podpaski nie zawierają substancji zapachowych ani barwników. Posiadają certyfikat Cotton Inc. i zostały zatwierdzone przez organizację Skin Health Alliance.

Potwierdzone przez dermatologów pielęgnacyjne działanie na skórę. Podpaski Naturella Cotton oferują miękkość oraz dzienną ochronę dla Twojej skóry w okolicach intymnych podczas umiarkowanych miesiączek. Komfort i ochrona w ciągu dnia podczas umiarkowanych miesiączek.

Zaprojektowane, aby zapewniać ochronę przy jednoczesnym zadbaniu o najdelikatniejsze partie skóry. Zawierają kojący dermacrem, który pokrywa skórę cienką warstwą ochronną, zapobiegającą podrażnieniom. Ekstra miękka warstwa wierzchnia ze specjalnym systemem chłonnym zapobiegającym przeciekaniu.

Subtelna kompozycja zapachowa na bazie rumianku, która przeciwdziała przykrym zapachom pojawiającym się podczas miesiączki. Oddzielne opakowanie pojedynczych sztuk zapewnia dostęp do ochrony i pielęgnacji w każdym momencie. Dermatologicznie zatwierdzone przez proDERM (niemiecki instytut dermatologiczny o międzynarodowej renomie).