Właśnie wystartował nowy sklep online marki Philipiak Milano.Sklep wyróżnia się bardzo atrakcyjną ofertą cenową.

Sklep online znajduje się pod adresem: https://philipiak.pl

Międzynarodowa marka Philipiak Milano narodziła się w 2001 roku jako owoc niezwykle udanej współpracy rodziny Garavagliów z polskimi partnerami biznesowymi. Zainspirowany swoim doświadczeniem współwłaściciel firmy Fulvio Garavaglia postanowił nadać jej polsko brzmiącą nazwę i uczynić Polaka współwłaścicielem.

Od tego momentu marka Philipiak Milano stała się synonimem luksusu i najwyższej jakości życia w Europie i w Ameryce.

Sięgająca 1947 roku historia produkcji naczyń kuchennych przez włoską rodzinę Garavagliów to niezwykły przykład podnoszenia codziennych czynności do rangi sztuki. Od 1967 roku jest to również opowieść o łączeniu tradycji z nowoczesnością.

Wtedy właśnie powstała nowa fabryka naczyń ze stali szlachetnej, która nieprzerwanie dostarcza najwyższej jakości produkty. Do dziś każde naczynie trafiające do rąk naszych klientów pochodzi z fabryki położonej na przedmieściach Mediolanu.

Grupa Philipiak jest pochodzącym z Lombardii producentem wysokiej jakości naczyń i akcesoriów kuchennych ze stali szlachetnej, sprzętu AGD oraz stylowych produktów do dekoracji wnętrz i ogrodów.

W naszej ofercie znajdują się również zestawy eleganckich sztućców, gustowne komplety porcelany, profesjonalne noże a także filtry do oczyszczania wody i powietrza.