Summer is coming… A w kolekcjach marki Chiara Poland już jest! Producent odzieży latem 2020 oferuje swoim klientkom najmodniejsze, a jednocześnie ponadczasowe kroje i kolory, przy najwyższej jakości oferowanych  produktów w 100% made in Poland.

Lubimy takie marki. Chiara Poland oczarowała jurorów trzeciej edycji Influencer’s TOP2020 swoimi bluzami. Teraz chcą zyskać Waszą sympatię swoim kompletem BOHO. Nam się podoba. Bardzo.

MARKA MADE IN POLAND

Chiara Poland to producent wyróżniającej się odzieży dla kobiet, a jednocześnie marka, którą odzież jest sygnowana. Każdy z modeli uszyty jest od „A do Z” w Polsce, wykorzystując najwyższej jakości materiały. Wszystkie projekty są zgodne z najnowszymi trendami, tajnikami krawiectwa i potrzebami klientów.

KOLEKCJA SS20 MADE BY CHIARA POLAND

Letnia kolekcja marki to klasyka w boho wydaniu. Komplety BOHO to prosty, acz efektowny fason oraz wariacja na temat ponadczasowe jeansu. Komplety są dostępne w 2 kolorach: białym i czarnym jeansie. Styl kolekcji podkreśla sesja zdjęciowa wykonana na Pustyni Błędowskiej.

Komplety są wykonane z najwyższej jakości bawełny.
Koncepcje , projekty i odszycia powstają w Katowicach – mieście, w którym znajduje się siedziba firmy Chiara-Poland.

Artykuł powstał we współpracy z marką Chiara Poland.