Zaciągnięcia i puszczające oczka – to chyba największa zmora jeśli chodzi o rajstopy, prawda? A co byś powiedziała, gdybyśmy zapewnili Cię, że na rynku są rajstopy, które dzięki technologii plastra miodu nie puszczają oczek, a do tego dbają o zdrowie nóg – uwierzyłabyś? Poznaj kompresyjne rajstopy Veera nominowane do Influencer’s TOP 2020!

Plaster miodu w rajstopach Veera

Technologia Plastra Miodu, która jest wykorzystana w rajstopach Veera jest stosowana również w produkcji bardzo wytrzymałych materiałów wypełniających produkty drewniane, w przemyśle lotniczym, samochodowym czy stoczniowym. To tylko wskazuje na jej skuteczność.

Nazwa tej technologii wywodzi się stąd, że struktura materiału, która zawiera plaster miodu przypomina efekt pracy pszczół. Forma ta, składa się z szeregu sześciokątów, pustych w środku. Tak jak prawdziwy plaster miodu, dzięki swojej budowie, ma szczególne właściwości – jest ultralekka, wytrzymała i transparentna.

Rajstopy Veera, dzięki Technologii Plastra Miodu są:

  • Mocne, wytrzymałe i odporne na puszczanie oczek. Przy mocnym uszkodzeniu pojawia się jedynie mała dziurka. Możesz je swobodnie ubierać i nosić przez cały dzień. Sprawdzą się w pracy, podczas zabawy z dziećmi, na ważnym spotkaniu czy randce.
  • Jedyne, jakich potrzebujesz – nie musisz zabierać ze sobą zapasowej pary. Tylko pomyśl, jakie to uwalniające mieć pewność, że Twoje rajstopy nie puszczą oczka w najmniej oczekiwanym momencie, a Ty nie musisz nosić drugiej pary i zmieniać rajstop w trudnych okolicznościach.
  • Modelujące – silna struktura solidnie utrzymuje sylwetkę i nadaje jej wymodelowany i jędrny kształt.
  • Przewiewne – to rajstopy na 365 dni w roku. Śmiało możesz je nosić zarówno latem, jak i zimą. Rajstopy nie powodują uczucia przegrzania i większego pocenia się nóg, ponieważ są ultra-transparentne. Dodatkowo zostały wykonane w technologii Silver+, co oznacza, że zawierają jony srebra o właściwościach grzybobójczych i bakteriobójczych. Te z kolei dbają o świeżość Twoich nóg, nawet gdy cały dzień masz na sobie rajstopy.
  • Wyjątkowo wytrzymałe – nie chodzi tylko o to, że nie puszczają oczek. Rajstopy Veera swoje kompresyjne właściwości zachowują przez minimum 6 miesięcy. Co to znaczy kompresyjne? Czytaj dalej.

Rajstopy Veera ściskają na zdrowie

Zastosowanie Technologii Plastra Miodu daje mnóstwo korzyści rajstopom kompresyjnym Veera. To jednak nie wszystkie wyjątkowe właściwości, jakie skrywa ten produkt. Rajstopy Veera posiadają stopniowany ucisk testowany klinicznie, zgodny z Dyrektywą UE 93/42/EEC oraz opatrzony znakiem CE. Potwierdza to, że rajstopy są bezpieczne dla zdrowia i działają leczniczo.

Rajstopy działają leczniczo ze względu na stopniowany ucisk, który przepompowuje krew w kierunku do serca. Dzięki temu rajstopy ze stopniowanym uciskiem mają działanie profilaktyczne. W naturalny sposób w ciągu dnia przynoszą ulgę zmęczonym nogom, redukują ból, obrzęki nóg, pajączki, wspomagają krążenie, zapobiegają żylakom.

Zobaczysz, że gdy pierwszy raz założysz rajstopy Veera poczujesz nieznany dotąd ucisk. To normalne wrażenie. Rajstopy Veera pod tym względem są inne niż klasyczne, a odczuwanie ucisku jest jak najbardziej normalne. Dobre rajstopy kompresyjne mają 100% ucisku występuje w kostce, 70% – w łydce i 40% w udzie i właśnie tak rozłożony jest ucisk w produktach Veera. Co ważne i ciekawe, rajstopy Veera mają zaznaczone palce i pięty, abyś wiedziała jak prawidłowo ubrać rajstopy, a ucisk mógł działać prawidłowo i zapobiegać żylakom.

VeeraPrzeciwżylakowa – zdrowe i piękne nogi z każdym krokiem

VeeraPrzeciwżylakowa to jedna z linii produktów uciskowych Veera. Znajdziesz w niej rajstopy, podkolanówki i pończochy ze stopniowanym uciskiem. Ucisk, jaki możesz wybrać to 8-12 mmHg (40 den), 13-17 mmHg (70 den) i 18-21 mmHg (140 den). Stopień uciskunależy dobrać wraz do objawów, jakie zauważasz u siebie. Rajstopy 40den sprawdzą się u Ciebie, jeśli na koniec dnia czujesz, że Twoje nogi są ciężkie i obolałe; 70 den, gdy dodatkowo Twoje nogi puchną; z kolei 140 den, gdy na nogach dodatkowo masz pajączki i pierwsze zmiany żylne.

Zdecyduj się na kompresyjne rajstopy VeeraPrzeciwżylakowa. Obiecujemy, że dotrzymamy Ci kroku.

Artykuł powstał we współpracy z marką Veera