Zastanawialiście się kiedyś czy możliwy jest zakup butów, które będą jednocześnie wygodne, modne, nowoczesne i ekologiczne? Jeśli tak to świetnie! Jeśli uważaliście, że to niemożliwe, to przedstawiamy Wam Sofix. Polską markę, która podbija serca niezależnie od wieku!

Sofix to marka, którą wielu z nas może kojarzyć się z rodzicami i ich latami młodzieńczymi. To prawda! Marka wróciła na rynek w całkowicie nowej odsłonie. Sofix to absolutny musthave każdego, kto chce spędzić czas na wspólnej zabawie z rodziną czy przyjaciółmi. To marka dla tych, którzy chcą podbić świat, piąć się po drabinach kariery mając na uwadze nie tylko wygodę czy modę, ale też wartości.

W czym tkwi sukces Sofix?

Przede wszystkim w zgranym i pełnym pasji zespole, potrafiącym wykorzystać możliwości współczesnego świata. Odświeżenie wizerunku, przemyślany marketing, kampanie prowadzone na własnych kanałach socialowych oraz nietuzinkowe akcje prowadzone we współpracy z gwiazdami i influencerami sprawiły, że dziś obserwują ją tysiące followersów. Nowoczesne wzornictwo i jakość wykonania to niewątpliwie klucz do sukcesu. Ponadto umiejętność wykorzystania nowoczesnych materiałów jak wprowadzane włókna z ananasa sprawiają, że kolekcje sneakersów Sofix wyznaczają trendy.

Więcej niż buty

Sofix to też coś więcej niż buty. To szlachetna idea, która przejawiła się między innymi w stworzeniu limitowanej serii sneakerów dedykowanych Fundacji Rak’n’Roll. Te czerwone buty, czyli  KAERESY 0000 338 803 pomogły zebrać środki niezbędne na pomoc dla osób chorujących na raka. Dzięki ciekawej akcji zachęcającej do przekazywania 1% dla podopiecznych Fundacji udało się uzyskać znaczące wsparcie, tym bardziej, że do akcji przyłączyli się influencerzy, którzy poprzez własne kanały wspomogli akcję.

Marka Sofix wyróżnia się jeszcze kilkoma interesującymi collabami. Uhonorowaniem marki była niewątpliwie współpraca z klubem RKS Radomiak z Radomia, skąd wywodzą się buty Sofix. To właśnie tutaj były produkowane w latach 80-tych i stąd wyruszyły na podbój Polski. Dziś marka ma jeszcze bardziej ambitny plan chcąc w przyszłości zaistnieć na światowych rynkach.

Inny interesujący model sneakerów Sofix stworzył we współpracy z Mr.OSOM. Wspólnie przygotowano nową wersję klasyki – Sofix 1 Sz-86. Formę oryginalnego modelu Sofix połączono z charakterystycznym, łamanym kształtem z logo Osom, tworząc nową, choć wciąż ikoniczną, sylwetkę – Sz-86. Wszystkie akcje opisały liczne media, a obszerne relacje można podziwiać również na Instagramie czy Facebooku marki.

Bądź eko, bądź Sofix!

Dlaczego warto zainteresować się sneakersami od Sofix? Ponieważ są trendy i eko! W czerwcu bieżącego roku do oferty trafią modele, w których cholewki wykonane są z materiału z włókien ananasa. To absolutny eko hit! Co więcej, każda para butów wykonana jest ręcznie, w polskiej fabryce. Dlatego jeśli kierujecie się trendami, jakość i pochodzenie waszych ubrań czy butów ma dla was duże znaczenie postawcie na Sofix. Ta marka jeszcze nie raz nas zaskoczy!
#ŻYJwPOPRZEK

Artykuł powstał we współpracy z marką Sofix