To jaką wodę piją nasze dzieci ma ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju. Lekarze pediatrzy i dietetycy zalecają podawanie małym dzieciom wody źródlanej natomiast starszym powyżej 5-6 roku życia wody mineralnej. Dla maluchów ważne aby woda miała niski lub średni stopnień mineralizacji, była nisko sodowa i nisko siarczanowa.

Staropolanka lider poprzedniej Edycji Influencer’s TOP powraca i to w jakim towarzystwie ze swoim hitem dedykowanym naszym milusińskim.

Decydując się na wodę butelkowaną warto dokładnie czytać etykiety o czym każda mama zapewne wie. Pozwoli to dostarczyć dziecku wartościową wodę i pomoże w prawidłowym rozwoju jego organizmu. Woda, którą podajemy najmłodszym dzieciom powinna zawierać całkowity poziom mineralizacji od 50 do 500 mg składników mineralnych na litr. Niemowlęciu można podawać przegotowaną wodę źródlaną, najlepiej niskozmineralizowaną. Na takiej wodzie można przygotowywać posiłki dla dziecka. Bardzo ważne, aby woda którą podajemy dzieciom była zawsze świeża. Po otwarciu butelki powinna być przechowywana w lodówce, ale nie dłużej niż 48 godzin. Idealnym rozwiązaniem jest woda w butelkach o mniejszej pojemności tak jak Staropolanka KIDS 330 ml.

Zdrowe nawyki żywieniowe są ważnym elementem rozwoju dzieci i ich przyszłego zdrowia.Wiemy, że nawadnianie organizmu jest niezwykle ważne już od najmłodszych lat dlatego warto wyrabiać w dziecku nawyk picia wody. Codzienne sięganie po wodę zamiast po napoje słodzone czy aromatyzowane to ważny element edukacyjny. Dzięki wodzie źródlanej Staropolanka KIDS najmłodszy organizm będzie dobrze nawodniony, a rodzice mogą mieć pewność, że dziecko przeniesie dobre nawyki w dorosłe życie.

Staropolanka KIDS to woda źródlana, wydobywana w Jeleniowe k/Kudowy-Zdrój w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych. Woda ta zawiera kompozycję minerałów o łącznej wartości 335 mg/l, która stanowi optymalną i bezpieczną wartość dla małego organizmu. Produkowana jest w wygodnej butelce i pojemności 330 ml z bezpiecznym dla milusińskich korkiem niekapkiem, którego funkcjonalność pozwala na zmniejszenie ryzyka zachłyśnięcia się dziecka wodą z butelki oraz eliminuje ryzyko wylania wody.

Idealna woda dla malucha Staropolanka KIDS teraz z NOWYM wizerunkiem ulubionej telewizyjnej Rybki MiniMini.

 Marka rozpoczęła współpracę z CANAL+ w obszarze licencji na wizerunek Rybki MiniMini na etykiecie wody Staropolanka KIDS dedykowanej najmłodszym odbiorcom.

Rybka MiniMini wraz z przyjaciółmi – Delfinkiem Finkiem i Ośmiornicą Lolą oraz Staropolanka KIDS zabiorą wszystkie Maluchy na niesamowite podwodne i wodne przygody! Rybka Mini Mini w TV i na etykiecie butelki Staropolanka KIDS. Wspólna zabawa, magiczne sztuczki i spotkania z niezwykłymi istotami będą nie tylko okazją do odkrywania podwodnego świata, ale też bardzo przydatną lekcją przyjaźni, współpracy i empatii. Wizerunek rybki Mini mini na etykiecie butelki przyciągnie oko najmłodszego konsumenta dzięki czemu będzie on chętniej sięgał po zdrową wodę.

Przyjaciele z kanałów MINIMINI + są już na butelce Staropolanki KIDS

Kanał MINIMINI+ jest uwielbiany przez dzieci w wieku 3-8 lat. To ogromna widownia w najmłodszej grupie widzów, która malucha przemieni w zucha.Przez rodziców, MiniMini+ postrzegany jest jako kanał przyjazny i odpowiedni dla małego dziecka. MiniMini+ inspiruje i uczy maluchy poprzez zabawę. Jest to kanał bezpieczny dla najmłodszych gdyż w swojej ofercie proponuje programy pozbawione przemocy.Świadomi rodzice wiedzą co jest najlepsze dla ich najmłodszych pociech.

Rozpoznawalna i lubiana bohaterka – Rybka MiniMini tak jak woda Staropolanka KIDS oraz kanał MINIMINI+ cieszą się zaufaniem rodziców i sympatią wśród dzieci.

W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych w nowej wersji Staropolanka KIDS MiniMini zastosowano praktyczny „korek-niekapek”, który poza zaworem posiada jeszcze dwie ważne cechy: łatwo otwiera się zachowując kąt 170⁰ i ma plombę w postaci pierścienia, która nie odrywa się, ale pozostaje wewnątrz przykręconego do butelki korka, eliminując tym samym powstawanie niewielkiego plastikowego odpadu.Nowa wersja wody dla maluchów spakowana jest także w zgrzewkę liczącą 9 butelek, co jest istotną cechą zwiększającą wygodę Rodziców przy zakupie i zmniejszającą ilość tworzywa wykorzystywanego do produkcji.

Woda Staropolanka KIDS MiniMini dostępna jest w sieciach Auchan, Carrefour, E.Leclerc, Selgros i wielu sieciach lokalnych. Można ją także zamawiać w sklepie internetowym pod adresem www.sklep.staropolanka.pl .

Artykuł powstał we współpracy z marką Staropolanka