Zapachy potrafią zmieniać sposób, w jaki postrzegamy wnętrza. Gdy w pokoju unosi się ładny aromat, nasze samopoczucie automatycznie ulega poprawie, a otoczenie staje się przyjemniejsze. Wśród nominacji do Plebiscytu Influencer’s Top pojawił się Brumizador Easy Wood, czyli dyfuzor, którego działanie korzystnie wpływa na jakość domowego powietrza.

EASY WOOD od Padmashop to nowoczesny dodatek do każdego pomieszczenia. Ultradźwiękowy nawilżacz z pomocą olejków eterycznych w dyskretny sposób eliminuje niemiłą woń, pozostawiając w powietrzu odświeżającą mgiełkę. W Easy Wood zdecydowanie warto zwrócić uwagę na design – wzór dyfuzora imituje eleganckie, jasne drewno. Całość pokrywa półprzeźroczyste wieczko, które, prócz swojego podstawowego zastosowania, pełni funkcję oświetlającą. Dlatego też dyfuzor może stać w dowolnym miejscu, kryjąc się pod kamuflażem lampy.

Zbiornik wody w Easy Wood jest na tyle duży, że umożliwia pracę odświeżacza do 26 godzin (zależnie od mocy, którą wybierzemy – na przykład, 20 mililitrów na godzinę). Powierzchnia, w obrębie jego zasięgu wynosi 120 metrów kwadratowych. Urządzenie posiada wbudowany timer, który umożliwia swobodne konfigurowanie czasu pracy urządzenia.

Wybierz swój zapach

Padmashop proponuje użytkownikom dyfuzora Easy Wood gamę olejków eterycznych pobudzających zmysły o każdej porze dnia i nocy. Jednym z kompozycji zapachów jest energetyzująca mieszanka aromatu różowego grejpfruta, żywych perfum YUZU i cedru. Prócz tego, w ofercie sklepu Padmashop znajdziecie m.in. olejki z mięty pieprzowej, pomarańczy czy limonki. Buteleczki z esencją mają pojemność 50 mililitrów i są sprzedawane poza zestawem.

Bardzo lubimy takie smaczki.

Artykuł powstał we współpracy z Padmashop