Pochodzą ze Sri Lanki, pięknie pachną, a pięlęgnacja nimi to czysta przyjemność – Nature’s Secrets to nowa marka kosmetyczna na polskim rynku, dostępna na www.papayastore.pl Produkty wyróżnia estetyczne opakowanie, dbałość o ochronę środowiska i zwierzęta.

Serdecznie witamy Papayastore.pl z ich kultowymi kosmetykami w 4 edycji Plebiscytu Influencer’s TOP

Każdy z produktów dostępny na www.papayastore.pl czerpie inspirację z mocy roślin i nauki. Nature’s Secrets to jedyna firma na Sri Lance, która otrzymała najwyższą krajową nagrodę ekologiczną – National Green Awards. Idąc o krok dalej marka stworzyła ogród z ponad 800 odmianami roślin leczniczych, w tym gatunkami endemicznymi i zagrożonymi. Dziś jest to największa na wyspie prywatna kolekcja roślin leczniczych do badań konserwatorskich i kosmetycznych.

Naszą uwagę zwróciły dwa produkty dostępne na stronie dystrybutora – olejek do ciała i żel Aloe95.

Do wyboru mamy dwa zapachy olejków – kokos z pomarańczą oraz kokos z trawą cytrynową. Każdy z nich wyróżnia wysoka zawartość witamin dzięki którym niedoskonałości znikają, skóra skutecznie się regeneruje i nabiera zdrowego wyglądu.

Olejki świetnie radzą sobie również z łagodzeniem zaczerwienień, a ponadto mocno natłuszczają skórę, pozostawiając na jej powierzchni ochronny film. Nadają się do pielęgnacji wysuszonej skóry, ponieważ stosując je uzyskamy optymalny poziom nawilżenia i zapobiegniemy ponownemu wysuszeniu. Olejki możecie trzymać na półce cały rok. Latem pomogą przygotować Wam skórę do opalania i oczywiście nawilżą ją, a zimą pomogą w regeneracji i uchronią przed pęknięciami skóry podczas mrozów, śniegu, deszczu i suchego powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach.

Nie zapominajmy o tym, że stosowanie olejków jest niezwykle przyjemne. Pozostawiają przyjemny zapach, a stosowanie ich relaksuje i redukuje poziom stresu, dlatego używając ich możecie poczuć się jak na Sri Lance.

Jak je stosować?

Po kąpieli należy zaaplikować niewielką ilość olejku na skórę i rozsmarować ją. Po kilku minutach olejek wchłonie się nie pozostawiając tłustej warstwy.

Żel Aloe95 to kolejny bestseller dostępny na stronie www.papayastore.pl. Ma wszechstronne działanie i bogaty skład, a dodatkowo jest dobrym zamiennikiem kremu. W 100 ml opakowaniu znajdziecie 100% składników pochodzenia naturalnego. A dlaczego na opakowaniu widnieje napis Aloe95? Ponieważ, aż 95% tego produktu składa się z organicznego żelu roślinnego.

Aloe95 to jeden z najczystszych naturalnych certyfikowanych organicznych produktów na świecie. Pozostałe 5% produktu składa się z substancji naturalnych. Aby zachować najwyższą jakość produktu, producent używa świeżego żelu aloesowego bezpośrednio z rośliny zamiast liofilizowanego proszku. Czy wiecie, że w produkcie znajdziecie składniki: naturalne, pochodzenia naturalnego i nature identical – składniki wytwarzane są w laboratorium. Ich produkcja ma na celu ochronę gatunków roślin zagrożonych. Składniki te występują w naturze. Jakie działanie ma Aloe95? Żel nadaje skórze elastyczność, nawilża ją i zmiękcza. Łagodzi skórę po depilacji i goleniu. Aloes może być również stosowany do pielęgnacji skóry ze skłonnością do trądziku. Możemy go używać po opalaniu, łagodzi ukąszenia owadów i pomaga w walce z łupieżem.

Artykuł powstał we współpracy z Papayastore.pl