Słuchawki wygłuszające dla dzieci EciPeci służą do ochrony słuchu niemowląt i małych dzieci w wieku od 6 miesięcy do 8 lat. Produkt otrzymuje nominację Influencer’s Top 2020.

Jako jedyne słuchawki dedykowane dla dzieci i niemowląt zostały przebadane przez Państwowy Instytut Badawczy oraz posiadają certyfikat CE. Poziom tłumienia dźwięku (SNR = 24db) potwierdzony jest stosownym certyfikatem.

Chroń słuch swojego dziecka wszędzie tam gdzie pojawia się głośny hałas: koncerty, imprezy sportowe, lotnisko, dworzec kolejowy, wzmożony ruch uliczny, metro, wesołe miasteczko, wesele, pokazy sztucznych ogni, dźwięk kosiarki czy wiertarki, wszelkie imprezy na powietrzu jak i w budynkach.

Słuchawki posiadają specjalnie skonstruowane nauszniki wyciszające, tłumiące dźwięki i hałas oraz ręcznie szytą opaskę niwelującą ucisk na główkę dziecka.

Elastyczna opaska regulowana za pomocą delikatnego rzepa pozwala na doskonałe dopasowanie słuchawek oraz łatwe ich założenie.

Elastyczna opaska wykonana jest metodą hand made, z najwyższej jakości atestowanych materiałów (dzianina zgodna z Oeko-Tex® Standard 100). Opaska zapinana jest na rzep VELCRO – najdelikatniejszy z rzepów dostępnych na rynku, dedykowany specjalnie dla produktów dziecięcych.

Posiadamy również opaski magiczne – kolory uwydatniają się na nich w świetle słonecznym!
Jako uzupełnienie oferty mamy też opaski dla większych dzieci oraz dorosłych.