Każdy rodzic wie, ze kupowanie butów dla dzieci nie jest łatwe. Przeszukujemy sklepy stacjonarne wzdłuż i wszerz, między kryteriami „niedrogie” a „w wysokiej jakości”, niekiedy bez skutków. Wśród marek nominowanych do Plebiscytu Influencers Top znalazła się firma obuwnicza WEESTEP, która z pewnością rozwiąże problem dłużących się zakupów.

WEESTEP zajmuje się sprzedażą butów dziecięcych od 20 lat. Początkowo funkcjonowała jedynie na rynku amerykańskim, a już od 2019 roku jest dostępna również w Europie. Jest liderem sprzedaży w wielu światowych sklepach internetowych, takich jak Ebay czy Amazon. Marka WEESTEP czynnie obserwuję trendy panujące w modzie dla dorosłych i przekłada je na projekty obuwia dla maluchów.

Co sezon w asortymencie pojawiają się nowe modele butów, także bez obaw – niezależnie od pory roku, jest w czym wybierać. Co więcej, wszystkie elementy użyte do produkcji butów WEESTEP są selekcjonwane i testowane z myślą o środowisku.

WEESTEP korzysta w 80% z materiałów naturalnych, a dodatkowo każda para butów zapakowana jest w pudełko nadające się do recyklingu.

Zdarza się, że niedopasowane i wykonane w niskiej jakości buty powodują schorzenia ortopedyczne. Marka WEESTEP dba o zdrowie dzieci, dlatego w sklepie znajdziecie modele korygujące ułożenie kostek i sztywny zapiętek zapewniający stabilność podczas chodzenia. Oprócz tego, każdy projekt uwzględnia profilowaną wkładkę z podbiciem zapobiegający płaskostopiu. Podeszwy są antypoślizgowe dzięki innowacyjnej technologii „WS-TEX”.

Noszenie butów WEESTEP jest rekomendowane przez ortopedów dzieciom zarówno ze zdrowymi stopami, jak i tym z lekkimi wadami odczuwalnymi podczas chodzenia.

Firma obuwnicza zebrała rzeszę stałych konsumentów, którzy na pierwszym miejscu stawiają sobie wygodę dziecka. „Córka całe lato biegała w sandałach Weestep i nie chciała nosić innych. Teraz kupujemy buty tylko tej marki” – komentuje jedna z klientek. Dlatego jeśli cenicie sobie sportowy tryb życia i zadowolenie maluchów, idealne buty, które zostaną z Wami na długi czas znajdziecie na stronie internetowej www.weestep.pl lub w wybranych sklepach stacjonarnych.

Artykuł powstał we współpracy z marką Weestep.