Influencerzy i gwiazdy wybiorą najlepsze produkty roku 2020 – przed nami IV edycja Influencer’s Top. W poprzedniej edycji zgłoszono ponad 250 produktów !

Do współpracy zaprosiliśmy najbardziej opiniotwórcze osoby, które kreują trendy, wpływając na decyzje zakupowe setek tysięcy Polaków. To osoby, które za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych m.in. Instagrama, Facebooka, Snapchata, Tik Toka, Youtuba, blogów – są na co dzień w kontakcie z milionami odbiorców.

W JURY edycji jesień/zima 2020 są m.in: Agnieszka Kaczorowska, Klaudia Halejcio, Beata Tadla, Natalia Siwiec, Karolina Malinowska, Bożydar Iwanow, Joanna Górska, Marcin Mroczek, Tomek Ciachorowski, Kamila Szczawińska, Anna Głogowska, Rozalia i Laura Mancewicz, Karolina Szostak, Piotr Ligenza, Agata Rubik, finaliści TOP MODEL i wiele innych znanych osób oraz zasięgowych influencerów.

Czwarta edycja Konkursu Influencer’s Top będzie trwała od sierpnia 2020, a swoje zakończenie będzie miała w listopadzie 2020. Jest to projekt unikalny na rynku. Chcemy pokazać internautom, że social media to platforma, która wspiera i rekomenduje marki warte zaufania, a te najlepsze nagradza. Tym samy ułatwiamy internautom wybór najlepszych produktów i budujemy świadomość konsumencką.

Gala finałowa plebiscytu  2019 była prezentowana w największych portalach internetowych tj Plejada, Onet, Kobieta.wp, gazeta.pl Super Express i inne. Gala finałowa tej edycji odbędzie się w listopadzie 2020.

Zasięg gali finałowej dzięki obecności ponad 300 osób w tym gwiazd tj Kasia Cichopek Kasia Glinka Anna Oberc Agnieszka Kaczorowska Karolina Szostak Beata Tadla oraz czołowych influencerów dotarł do kilkunastu milionów osób.

W trakcie plebiscytu wspólnie przetestujemy dostarczone produkty i wybierzemy najlepsze  z nich w kategoriach: ZDROWIE, URODA, ŻYWNOŚĆ, DOM, OGRÓD, PODRÓŻE, DZIECI, EKO/NATURALNE, STYL, NOWE TECHNOLOGIE, PUPIL, PODRÓŻE. W każdej grupie będą specjalne podkategorie. Będą nagrody główne i wyróżnienia oraz nagrody specjalne od Jury lub poszczególnych osób z Jury.

Wszyscy szukamy w internecie opinii na temat produktu przed jego zakupem.
Twoi Klienci już tam są i chcą dowiedzieć się więcej na temat Twojej marki.

zgłoszenia kontakt@allaboutlife.pl

Czytelnicy ufają i naśladują influencerów. Produkty przez nich polecane momentalnie się wyprzedają. Sygnowanie produktu znakiem Infuencer’s TOP jest jasnym komunikatem, że został on wyróżniony i rekomendowany. Przy decyzji zakupowej to niezwykle ważne.

Promocja w social mediach jest aktualnie najskuteczniejszą formą reklamy, skuteczniejsza od tradycyjnych form i bardziej trafiona do Twjej grupy docelowej. Twój produkt zawsze będzie widoczny w sieci jako wyróżniony nagrodą Infuencer’s TOP.

Influencer’s Top WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2019 COPYRIGHT 2019