Jesienią słońce chowa się za chmurami, a z pobliskich półek sklepowych do odwołania znikają najpyszniejsze owoce lata. Akurat wtedy, kiedy potrzebujemy ich najbardziej – witaminy z naturalnych źródeł to recepta na zdrowie w chłodniejszych miesiącach roku. Znanym wszystkim rozwiązaniem na braki w warzywniakach są przetwory. W słoikach można zakonserwować niemal wszystko: słodkie maliny, intensywne kimchi, kwaśne ogórki… Do listy Plebiscytu Influencer’s Top nie bez powodu dołączyły aż dwa produkty z serii „Oryginalna spiżarnia”. To świetna alternatywa dla tych, którzy się zagapili i w tym roku nie zdążyli skompletować wystarczającej ilości przetworów w swoich piwniczkach. Albo świadomie postawili na Oryginalną Spiżarnię.


Za hasłem „Oryginalna Spiżarnia” stoi przedsiębiorstwo, które nasze jury wielokrotnie miało okazję poznawać pod marką uznanych soków min NFC Oryginalny Sok. Stosunkowo niedawno poza Oryginalnym Sokiem pojawiła się Oryginalna Spiżarnia z cudownymi przetworami owocowymi.
Marka korzysta w przewadze z upraw własnych i może pochwalić się certyfikatem Najwyższej Jakości z 2017 roku.  

Warto wiedzieć, że produkty marki „Orygialnej Spiżarni” to nie są dżemy, bo nie zawierają cukrów i sztucznych składników. Produkty z „Oryginalnej Spiżarni” są słodzone i zagęszczone przez sok z białych winogron. Oznacza to, że są w 100% naturalne, wolne od barwników i konserwantów. Dostępnych kombinacji smakowych przetworów jest kilka, natomiast na liście plebiscytu pojawiły się dwa z nich: połączenie truskawki z rabarbarem oraz truskawki z maliną. Wariacje z „Oryginalnej Spiżarni” nadadzą się idealnie jako słodki element śniadania, przykładowo jako top owsianki na ciepło z siemieniem lnianym czy z musli. Produkty są pakowane ekologicznie w słoiki o pojemności 190 gramów, gdzie na sto z nich przypadają jedynie 134 kalorie.

To nie wszystko! Jak wcześniej wspomnieliśmy, fundamentem przedsiębiorstwa są soki. Dziś obok uznanego wielokrotnie „Oryginalnego Soku” znajdziecie również kieszonkowe musy dla dzieci.

Kto jest rodzicem wie, że maluchom zdarza skrzywić się na widok zwykłego jabłka, szczególnie tego nieobranego. Mus owocowy to co innego! Wśród nominacji do Plebiscytu Influencer’s Top wyróżniliśmy pyszny wariant łączący truskawkę, jabłko i banana.

Saszetka jest zakręcana na korek, dlatego przekąska fantastycznie sprawdzi się jako dawka energii podczas krótkiej przerwy między lekcjami.
W składzie nie doszukacie się niczego prócz naturalnych przecierów, purée z bananów i witaminy C. Musy są smaczne, pożywne i niskokaloryczne, a dodatkowo umilą dziecku dzień w szkole – czego chcieć więcej?

MUSisz SPRÓBOWAĆ

Artykuł powstał we współpracy z Oryginalna Spiżarnia oraz
Oryginalny Sok.