Petitippi powstało z myślą o wszystkich małych czworonogach. Każdy kotek czy niewielkich rozmiarów piesek będzie się w nim czuł doskonale. Jest to idealne miejsce do drzemki, spokojnego snu oraz odpoczynku po zabawie czy długim spacerze. Nominacja Influencer’s Top 2020!

Doskonale rozumiemy, że zwierzaki potrzebują swojej własnej przestrzeni i tym właśnie jest Petitippi. 

Legowisko Petitippi składa się z:

  1. Bawełnianego poszycia na drewnianym stelażu, które zapewni naszemu pupilowi komfortowe zacienienie. Poszycie jest przytwierdzone do maty podłogowej aż w 8 punktach, dzięki czemu podczas nawet najbardziej szalonych zabaw zwierzaka legowisko utrzyma swoją stabilność. Poszycie jest dwustronne, dzięki czemu możesz bardzo łatwo zamienić kolor tipi w zależności od wystroju pomieszczenia, w którym aktualnie się znajduje.
  2. Puszystej i niezwykle wygodnej maty podłogowej z miękkim wypełnieniem, która dodatkowo zagwarantuje przyjemną temperaturę podczas leżakowania pupila. Dzięki nieprzemakalnej i impregnowanej powłoce na spodzie maty podłogowej, Petitippi może być używane zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz – w ogrodzie czy na balkonie.
  3. Wiszącej zabawki która sprawi zwierzakowi mnóstwo radości w zabawie.
  4. Mięciutkiej podusi na której Twój pupil z chęcią zwinie się w kłębuszek.

Petitippi jest idealnym miejscem nie tylko do odpoczynku, ale również do zabawy.

Na drewnianym stelażu legowiska bardzo łatwo można zamocować dodatkowe wiszące zabawki, które dostarczą rozrywki naszemu zwierzakowi. 

Mali użytkownicy: Zwierzątka do ok. 10kg

  • Przykładowe rasy kocich użytkowników Petitippi: praktycznie każda, za wyjątkiem dorosłych kotów niektórych ras, takich jak Savannah, Chausie czy Norweski leśny, które osiągają wagę powyżej 10kg. 
  • Przykładowe rasy psich użytkowników Petitippi: Chihuahua, Shih tzu, Maltańczyk, Buldog francuski, Boston terrier, Mops, Bichon Frise, Szpic miniaturowy pomeranian. 

Wymiary: Długość kijków – 90cm, mata: 75x75cm

Instagram: @petitippi