LAKE to współczesna marka odzieżowa założona w 2017 roku przez Justynę Krakowińską. Nowa marka inspirowana potrzebą spędzania czasu nad jeziorem stworzona została specjalnie dla ludzi, którzy doceniają to, co jest prawdziwe.

W plebiscycie Influencer’s TOP2020 witamy Olsztyniankę – niebagatelną sukienkę z kolekcji LAKE.

LAKE podpisuje się pod hasłem, iż najbardziej wartościowe w życiu są niezapomniane momenty i wyjątkowy czas spędzony z najbliższymi nad jeziorem. Zwrócenie uwagi na to skąd jesteśmy i gdzie żyjemy każdego dnia wyraża nasz styl.

LAKE to doświadczenie, kreatywność oraz wysoka jakość – wartości, które wspomagają projektantów LAKE w tworzeniu kolekcji. Dzięki temu powstała linia odzieży, stanowiąca niezbędną bazę stylizacji, wpisującą się w aktualne trendy.

Poznajcie Olsztyniankę.

Olsztynianka

Sukienka, z jaką zaprzyjaźni się każda dziewczyna, niezależnie od tego czy mieszka nad jeziorem, w górach, czy w dużym mieście. Ta sukienka ma bowiem nie tylko bardzo kobiecy, ale także uniwersalny krój, który z łatwością dopasujesz do każdej okazji – od wyjścia na uczelnię, przez spotkanie z koleżanką na kawie, po dzień w biurze.

Wszystko to za sprawą modnej długości maxi, wygodnych długich rękawów i dekoltu w serek, który gwarantuje najwyższy poziom wysmuklenia.

Na uwagę zasługują także eleganckie i niezwykle kobiece marszczenia dołu, regulowany pasek podkreślający talię i pięknie wycięte plecy. 

Zależy Ci na luźnej stylizacji?

Postaw na botki, listonoszkę i duży wisior. Wolisz spokojniejszy look? Wybierz kozaki, dużą torbę typu shopper i delikatny łańcuszek. Twoja Olsztynianka skradnie wszystkie spojrzenia!

TAKE ME TO THE LAKE

Artykuł powstał we współpracy z marką LAKE