Zapewne wiesz, że większość składników roślinnych bardzo słabo wnika w skórę, a niektóre prawie wcale nie mają takiej możliwości… Uwaga! Nie mogą więc być skuteczne biologicznie! Nominowana w Plebiscycie Influencer’s TOP marka Uzdovisco dotarła jak dozować je głęboko do skóry! To prawdziwa rewolucja w kosmetologii naturalnej!

Tym razem nominowanym produktem jest Fitodozująca ampułka-booster redukująca zaczerwienienia.

Dobrze funkcjonująca bariera naskórkowa jest dla większości składników aktywnych praktycznie nie do pokonania! Dlatego znalezienie sposobu na ich dostarczenie do skóry jest jednym z najważniejszych wyzwań kosmetologii XXI wieku. W odpowiedzi przychodzi zielona technologia, która daje nam skuteczne, prawdziwie przełomowe rozwiązania. Dzięki nim kosmetologia naturalna wkracza w nowy wymiar pielęgnacji!

Odkrycie UZDROVISCO – REWOLUCYJNA, OPATENTOWANA TECHNOLOGIA FITODOZUJĄCA!

Dostarcza składniki roślinne na trudny do osiągnięcia poziom 14. warstwy komórek naskórka i głębiej! Czemu to tak ważne? Bo tylko wówczas składniki roślinne mają zapewnioną biodpostepność i możliwość działania biologicznego! Efekty wówczas są silne, widoczne i utrzymują się dłużej!


Jej sercem są przełomowe fitonośniki Al i BL o podwójnie skutecznej strukturze. W większych liposomowych „mikrokapsułkach”, zamknięte zostały dużo mniejsze, płaskie struktury fitonośników, które łatwo wędrują w głąb skóry (ich rozmiar jest mniejszy niż przestrzenie międzykomórkowe), by tam uwolnić roślinny składnik aktywny jak np. przeciwzmarszczkowe algi niezwykle bogate w astaksantynę, która działa 65 razy silniej od witaminy C!

Zabieg głębokiego WZMACNIANIA skóry!

Genialny bonus technologii fitodozującej! Dzięki temu, że fitonośniki zbudowane są z biozgodnych ze skórą lipidów (związków tłuszczowych), po uwolnieniu składnika aktywnego, perfekcyjnie wbudowują się w struktury naskórka. Doskonale uszczelniają i odbudowują jego architekturę od środka! Efekt? Zahamowanie nadmiernej ucieczki wody –  efektywne, głębokie nawilżenie, poprawa elastyczności, jędrności, zdrowia, jakości i funkcjonowania skóry!

PRZEŁOMOWE, WIELOWYMIAROWO, SILNIE I DŁUGO DZIAŁAJĄCE NA SKÓRĘ FORMUŁY

Opatentowana technologia fitodozująca została wykorzystana we wszystkich kremach i ampułkach nowej linii fitodozującejUZDROVISCO. Jednak kluczowe dla całej linii są skoncentrowane formuły ampułek-boosterów, które dzięki maksymalnej dozie fitonośników AL i BL doskonale potęgują skuteczność pielęgnacji! Silnie wspomagają cerę dojrzałą, naczynkową oraz suchą i wrażliwą niezależnie od wieku. Uzupełnione owysokie dawki dodatkowych składników aktywnych jak np. wit. B3, trokserutynę czy kwas hialuronowy 4D, perfekcyjnie wspomagają i przywracają piękno skóry! Te lekkie, ale bardzo aktywne ampułki powinno się stosować rano i wieczorem pod krem – najlepiej te fitodozujące UZDROVISCO. 

Opracowane zgodnie ze złotymi standardami UZDROVISCO:

 • Roślinna. Biologicznie aktywna pielęgnacja
 • Precyzyjnie przebadane składniki, o udowodnionej w szeregu badań skuteczności.
 • Wykorzystanie wiedzy idoświadczenia gdzie i jak szukać składników roślinnych, jak je wybierać i mieć pewność, że zdziałają wiele dobrego dla skóry i jej wyglądu.
 • Bogactwo natury. W recepturach znajdziesz aż do 98%* składników pochodzenia naturalnego!
 • Kosmetyki tworzone w zgodzie z najnowszą normą ISO*dotyczącą kosmetyków naturalnych.
 • Brak składników niepożądanych w kosmetykach naturalnych
 • Brak składników pochodzenia zwierzęcego i testowanych na zwierzętach – kosmetyki dobre dla wegan 😊
  *% wyliczone zgodnie z normą ISO 16128 !

Fitodozująca ampułka-booster redukująca zaczerwienienia.

Przełomowa, zaawansowana ampułka-booster:

 • bardzo aktywny, lekki produkt do stosowania pod krem.
 • Szczególnie polecany skórom naczynkowym i z rumieniem,
 • Wykazuje silne działanie wzmacniające naczynia krwionośne, łagodzące zaczerwienienia,  odbudowujące i nawilżające.
 • Wzmacnia każdą pielęgnację, a szczególnie tę redukującą zaczerwienienia

ZALETY:

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA FITODOZUJĄCA, dzięki której składniki aktywne dostarczane są nawet do 14 warstwy komórek naskórka!

Składniki aktywne w bardzowysokich, działających dawkach:

 • FITONOŚNIKI BL MAX – przenoszą wyjątkowe biozgodne ze skórą lipidy odbudowujące i wzmacniające skórę
 • TROXERUTYNA – najlepiej przyswajalna przez skórę forma rutyny, wzmacniająca naczynia krwionośne, przeciwutleniająca i odmładzająca
 • WĄKROTA AZJATYCKA – wykazuje świetne i bardzo silne działanie łagodzące, redukujące zaczerwienienia i wspomagające gojenie.

Artykuł powstał we współpracy z marką Uzdrovisco