Kosmetyki naturalne opracowane tak, aby przenosić całą pielęgnacje na wyższy poziom skuteczności!
Wyjątkowa, fitoaktywna linia oczyszczająca UZDROVISCO została stworzona dla  każdej kobiety (niezależnie od wieku i typu skóry). Opracowana z dbałością o wysokie dozy składników roślinnych, wykorzystująca do mycia formuły z czystym składem, bez wody (tonik i pianka oparte w 100% na naparach). Dzięki uzupełnieniu oferty peelingami także skutecznie złuszcza, ale bez podrażnień. Dzięki tak zaawansowanemu odczyszczaniu cała pielęgnacja przechodzi na wyższy poziom skuteczności!

W IV edycji Plebiscytu Influencer’s TOP2020 witamy fito aktywny tonik od Uzdrovisco.

Fitoaktywny tonik – esencja to czyste źródło natury oraz łagodnych składników przywracających właściwe PH, nawilżacjącychi łagodzących.

Znajdziesz w nim wyjątkowe składniki aktywne:

 • 100% autorskiej mieszanki naparów z nagietka i dziewanny opracowanych w złotych proporcjach przy współpracy z ekspertem ziołolecznictwa, o wielkiej mocy łagodzenia i nawilżania;
  • kwas hialuronowy 4D – Zaawansowana mieszanina czterech typów kwasu hialuronowego o różnej strukturze, które tworzą razem unikalna trójwymiarową sieć nawilżającą. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy – na powierzchni skóry tworzy nawilżająco-ochronny film (także anti/pollution), średniocząsteczkowy kwas hialuronowy –świetnie nawilża warstwę rogową naskórka, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wnika do naskórka, gdzie wiąże wodę i naprawia jego struktury, ekstremalnie niskocząsteczkowy kwas hialuronowy – wnika do głębokich warstw naskórka oraz do skóry właściwej. Tam wiąże wodę i odnawia jej „wodną” architekturę.

Zastosowane przez nas butelki, wykonane zostały z tworzywa nadającego się do ponownego przetworzenia, a tonik, dzięki formule nieprzeciekającej przez palce, nie wymaga użycia wacików!

Linia opracowane zgodnie ze złotymi standardami UZDROVISCO:

 • Roślinna. Biologicznie aktywna pielęgnacja
 • Precyzyjnie przebadane składniki, o udowodnionej w szeregu badań skuteczności.
 • Wykorzystanie wiedzy idoświadczenia gdzie i jak szukać składników roślinnych, jak je wybierać i mieć pewność, że zdziałają wiele dobrego dla skóry i jej wyglądu.
 • Bogactwo natury. W recepturach znajdziesz aż do 98%* składników pochodzenia naturalnego!
 • Kosmetyki tworzone w zgodzie z najnowszą normą ISO*dotyczącą kosmetyków naturalnych.
 • Brak składników niepożądanych w kosmetykach naturalnych
 • Brak składników pochodzenia zwierzęcego i testowanych na zwierzętach – kosmetyki dobre dla wegan 😊
  *% wyliczone zgodnie z normą ISO 16128 !

Fitoaktywny tonik-esencja bezwacikowy, nawilżający– 150 ml

Dla każdej kobiety niezależnie od typu cery, która poszukuje aktywnych, naturalnych formuł o wielkiej sile przywracania skórze naturalnego pH po myciu, łagodzenia i nawilżania. Stawia na zaawansowane, naturalne, aktywne rozwiązania, by intensywnie już w pierwszym kroku pielęgnacji dbać o aktywną pielęgnacje i piękno skóry. Ceni naturę popartą nauką dla maksymalnych efektów!


SKŁADNIKI AKTYWNE W WYSOKICH DAWKACH:

 • 100% NAPAR Z NAGIETKA I DZIEWANNY – stanowi główny składnik pianki (nie dodajemy czystej wody). Nagietek i dziewanna wykazują działanie łagodzące, wpływają na przyspieszenie gojenia.
 • Ekstrakt z nagietka – standaryzowany na rutynę, o silnych własnościach łagodzących, wspomagających gojenie
 • Kwas hialuronowy 4D – multicząsteczkowy,  działający wielopoziomowo w skórze, supernawilżający
 • Syrop węglowodanowy – wykazuje silne własności zmiękczające, powlekające, ochronne i nawilżające

EFEKTY DOBRE Z NATURY …abyś mogła cieszyć się swoim wyglądem. Tym jaka jesteś. Naturalnie!


Ten tonik-esencja:
– przywraca skórze naturalne pH po myciu
– dzięki naparom i ekstraktom działa łagodząco, wzmacniająco i rewitalizująco\
– Poprawia nawilżenie, ograniczając utratę wilgoci
– odświeża, zmiękcza i wygładza  zapewnia odczucie świeżości

Sposób użycia:
1-2 krople toniku rozprowadzić palcami po całej skórze twarzy i szyi –  tonik nie przecieka przez palce. Pozostaw do wchłonięcia. Stosuj codziennie rano i wieczorem jako aktywne przygotowanie i wzmocnienie pielęgnacji. Nie używaj wacika! Bądź ECO!

Artykuł powstał we współpracy z marką Uzdrovisco.