Urodowe Less Waste to świadomy wybór kosmetyków wysokiej jakości o bardzo szerokim spektrum działania. To pielęgnacja oparta na uniwersalnych, wielozadaniowych produktach. Jak wiele problemów może rozwiązać jeden preparat…? Otóż, może wiele.
Prodermic Silver to prawdziwy produkt wielozadaniowy.

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować kolejną mocną nominację w IV edycji Plebiscycytu Influencer’s TOP. Prodermic Silver od Medaqua.

Moc srebra

Już w starożytności wykorzystywano bakteriobójcze właściwości srebra. Do celów medycznych po raz pierwszy było zastosowane w Egipcie. Używano go także w medycynie greckiej, rzymskiej, perskiej, hinduskiej i chińskiej. Picie ze srebrnych pucharów, czy też wrzucanie srebrnej monety do mleka lub wody przedłużało trwałość i świeżość płynów. Srebrne naczynia używane były powszechnie przez ludzi zamożnych.

Jak dowiadujemy się z  licznych publikacji, podczas XIV-wiecznej epidemii dżumy w Europie, zamożni rodzice jako sposób na zarazę, podawali swoim dzieciom do ssania srebrne łyżeczki. W XIX wieku odkryto, że roztwór srebra działa odkażająco w przypadku stanów zapalnych oczu, nie podrażniając śluzówki.

Srebro, ze względu na wysoką cenę i trudności z jego pozyskiwaniem, zostało wyparte z medycyny przez tańsze w produkcji antybiotyki.

Dopiero współczesna technologia umożliwiła uzyskanie srebra w postaci koloidu, który pozwala na wykorzystanie szerokiego spektrum jego działania. O bardzo wysokiej jakości, świadczą:

 • Rozmiar cząstek – różne wielkości pozwalają na oddziaływanie na wielu poziomach
 • Stabilność – stabilne mieszaniny są wysoce skuteczne przez długi czas

Prodermic Silver – srebro koloidalne, woda srebrna. Produkt naturalny, aktywny koloid czystego srebra. To prawdziwy produkt WIELOZADANIOWY.

Dla kogo?

Dla mamy, dla córki, dla taty, dla syna, dla babci i dziadka, dla nastolatki i nastolatka, dla siostry i brata, dla Ciebie.

Srebro koloidalne obecnie przeżywa swój renesans, zarówno w medycynie jak i branży kosmetycznej. Na rynku pojawia się coraz więcej przeróżnych preparatów zawierających srebro koloidalne, możemy trafić na reklamy kosmetyków do włosów, do twarzy,  stóp, na oparzenia, trądzik itp, – wszystkie zawierające cząsteczki srebra. To właśnie aktywne cząsteczki srebra są kluczowe – od stabilności koloidu zależy skuteczność.

Nie potrzeba zatem kupować wielu preparatów, tym samym mnożąc ilość opakowań na półkach. Zgodnie z LESS WASTE – zainwestuj w dobrej jakości produkt wielozadaniowy. 

Prodermic Silver to czyste srebro koloidalne, w związku z tym cząsteczki srebra wykazują tutaj ogromne spektrum działania, jest najbardziej skuteczne. Opakowanie Prodermic Silver 200 ml wystarcza na 1200 aplikacji.

Ta jedna butelka zastąpi kilka innych preparatów o działaniu: antybakteryjnym, sebostatycznym, przeciwgrzybiczym, przeciwzapalnym, łagodzącym podrażnienia.

Jak działa?

Codzienna pielęgnacja:

 • przywracanie naturalnego pH skóry
 • oczyszczanie i pielęgnacja cery
 • ochrona skóry po depilacji i goleniu, zapobiega powstawaniu podrażnień i czerwonych krostek
 • pielęgnacja i ochrona przeciwgrzybicza stóp
 • higiena miejsc intymnych
 • neutralizowanie przykrych zapachów
 • oparzenia
 • zmiany na skórze wywołane przez bakterie, wirusy i grzyby

Skóra trądzikowa i atopowa i przetłuszczająca się:

 • działanie antybakteryjne
 • zmniejszanie wydzielania sebum – już o 20% po tygodniu stosowania
 • ograniczanie powstawania zaskórników
 • minimalizuje wypryski
 • redukcja zaczerwienienia

Kojąco i regeneracyjnie po zabiegach takich jak:

 • makijaż permanentny
 • mezoterapia igłowa
 • peeling chemiczny
 • zabiegi laserowe

Jak stosować?

Przede wszystkim systematycznie. Zanim nałożymy kosmetyki nawilżające czy makijaż, koniecznie trzeba zadbać o zdrowie skóry – nawet niewidoczne gołym okiem mikrourazy czy przerwanie ciągłości naskórka może stać się przyczyną późniejszych problemów skórnych. Preparat należy aplikować bezpośrednio na suchą, oczyszczoną skórę. Rano i wieczorem, po umyciu twarzy spryskujemy skórę srebrną mgiełką i pozostawiamy do wyschnięcia – cząsteczki srebra potrzebują kilku minut na efektywne działanie. Zniszczą w tym czasie szkodliwe patogeny, pobudzą procesy samonaprawcze skóry, złagodzą stany zapalne, zmatują cerę.
https://medaqua.pl/zastosowanie

Preparat sprawdzi się również po depilacji, szczególnie wrażliwe są okolice bikini – regularna aplikacja na osuszoną skórę zapobiegnie pojawieniu się czerwonych krostek i pieczeniu. To samo dotyczy golenia – mężczyźni często doświadczają zapalenia mieszków włosowych, ten sam produkt zadziała również i w tej sytuacji.

Cera trądzikowa… podstawa to systematyczność stosowania na skórę, ale nie tylko! Jeśli nie zadbamy o przybory do pielęgnacji czy makijażu to problem trądziku będzie wracał i nasilał się w nieskończoność. Prodermic Silver na twarz oraz dezynfekcja wszystkiego co ma kontakt ze skórą np. maszynki do golenia, gąbeczki, depilatory, urządzenia soniczne, pędzle do makijażu.

Srebro koloidalne Prodermic Silver, dzięki właściwościom immunostymulującym – pobudzającym procesy samonaprawcze skóry, zadziała również na wszelkie skaleczenia, otarcia, oparzenia.

Styl życia LESS WASTE to przede wszystkim świadome życie w trosce o środowisko naturalne. Ograniczając konsumpcję mamy wpływ na globalne zmiany. Jest jeszcze inny ważny aspekt: kupując mniej – oszczędzamy, możemy pozwolić sobie wówczas na produkty najwyższej jakości. 

Nawet niewielkie zmiany nawyków przyczynią się do ochrony środowiska.
Wpłyną korzystnie na urodę (większa selekcja i wybór produktów najwyższej jakości), poprawią budżet i odciążą umysł…

Tak! Właśnie tak 🙂

Zagracone przestrzenie i niezliczone ilości przedmiotów przytłaczają nas, rozpraszają, obniżają produktywność i osłabiają koncentrację.

Rozpocznij LESS WASTE z wodą srebrną Prodermic Silver 🙂

Artykuł powstał we współpracy Medaqua