Marka modowa CHRUSCINSKA jest jedną z najpopularniejszych marek powstałych na polskim rynku. Została stworzona z miłości do mody i stawia przede wszystkim na kobiecość. W ofercie znajdziemy zarówno stylizacje wieczorowe, jak i casual’owe wykorzystujące wysokiej jakości tkaniny i mające na celu zadbanie o wygodę.

CHRUSCINSKA to doskonały wybór każdej kobiety chcącej poczuć smak kuszącej slow fashion z niezniszczalną etykietą „made in Poland”. W branży fashion CHRUSCINSKA kojarzy się przede wszystkim z niepowtarzalnością i oryginalnością. Ubrania z metką CHRUSCINSKA pokochały nie tylko Polki, ale i Europejki!

Niezmierni miło nam kolejny raz gościć w Plebiscycie Influencer’s TOP markę CHRUSCINSKA z sukienką  TIFFANY z kolekcji Fall into autumn

Projektantka

Założycielką marki jest Andżelika Chruścińska – creative director.
Z wykształcenia konstruktor budowlany z zamiłowania i pasji stylistka, która zamieniła budowanie domów na budowanie wizerunku polskich kobiet. 

Inteligentnie przemyślane projekty są wyrafinowane, a jednocześnie dopasowujące się do codziennych realiów. Projekty CHRUSCINSKA wyróżnia dbałość o szczegóły i wysokiej jakości materiały.

“W tej kolekcji jest tyle mojego serca i pracy, że jesień w tym roku musi być piękna!” – opowiada nam pełna pasji Andżelika Chruścińska, projektantka i właścicielka marki.

sukienka chruscinska
Tiffany

Tiffany

Sukienka TIFFANY jest natchnieniem projektantki uwydatniającym kobiecą piękność. Inspirowana życiem codziennym i tym, co sama Andżelika kocha w modzie. Stonowane kolory ze spokojnym print’em idealnie wpasowują się w klimat jesieni, a ponadczasowy krój sukienki dodaje pewności siebie i sprawia, że każda Pani czuje się kobieco. Uszyta z najwyższej jakości tkanin i wykończona z wyjątkową dbałością o szczegóły sprawia, że nie możemy o niej zapomnieć. Jest połączeniem wszystkiego co kobiety kochają najbardziej.

TiffanyJuż teraz można zamówić ją online lub telefonicznie pod nr +48 695 718 054 oraz +48 690 818 718

Artykuł powstał we współpracy z marką CHRUSCINSKA.