Wszyscy kochają mieć w domu porządek, ale mało kto równie ochoczo podchodzi do samego procesu sprzątania. Dlaczego więc nie sprawić, by nawet najmniej lubiana czynność była łatwa i przyjemna? Na liście nominacji do Plebiscytu Influencer’s Top umieściliśmy odkurzacz zdecydowanie warty przetestowania: Pure Q9 firmy Electrolux!

Czym wyróżnia się Pure Q9? Przede wszystkim wydajnością, nowoczesnym designem i cichą pracą. To odkurzacz pionowy, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Samostojąca konstrukcja pozwala na odstawienie odkurzacza w dowolnym miejscu, gdy coś nieprzewidzianego przerwie nam sprzątanie.

Za urządzeniem nie trzeba ciągnąć plączącego się miedzy nogami kabla – Pure Q9 jest zasilany na akumulator, którego czas pracy po jednym naładowaniu wynosi nawet 55 minut. Wystarczająco, by posprzątać dokładnie mieszkanie o metrażu nawet do 162 metrów kwadratowych.


Electrolux postawił duży nacisk na solidne i estetyczne wykonanie produktu. Pure Q9 jest zrobiony z wysokiej jakości materiałów. Połączenie aluminiowej ramy i skórzanego uchwytu sprawia, że odkurzacz jest lekki i poręczny, a jednocześnie konstrukcja zapewnia mu trwałość i wytrzymałość.

Cicha praca odkurzaczy to istotna kwestia – Electrolux Q9 zapewnia komfort sprzątania i nie przeszkadza zbytnio domownikom. Odkurzacz został zaprojektowany tak, by maksymalnie redukować hałas. Powietrze przepływa płynnie, dzięki czemu praca urządzenia jest ledwo słyszalna.

Odkurzacz jest dostępny z myjką w prezencie, sami zobaczcie klikając tutaj.

To nie wszystko! Pure Q9 jest skonstruowany tak, by do granic możliwości wyręczać użytkowników. Sprzątanie pod niskimi szafkami? Nie ma problemu! Odkurzacz dzięki dodatkowym akcesoriom pomoże posprzątać nawet trudno dostępne miejsca. Brud z podłogi, który nieraz zostaje na szczotce można usunąć automatycznie dzięki funkcji BrushRollClean, a oświetlenie przy ssawkach sprawi, że kurz na podłodze będzie lepiej widoczny. Moduł ręczny znajdujący się między ramą jest mobilny: w razie potrzeby z łatwością możemy go wyjąć i użyć jako ręczny odkurzacz do blatu czy wysokich szafek. Aż chce się sprzątać!

artykuł powstał we współpracy z marką Electrolux