Odkurzanie w ciszy – wydawać by się mogło, że pierwsze wyklucza się z drugim. Wręcz przeciwnie! Okazuje się nawet, że dźwięk sprzątania może działać w kojący sposób. Doskonałym przykładem jest PureD8.2 Silence firmy Electrolux z listy nominacji do Plebiscytu Influencer’s Top. To zdecydowanie jeden z najcichszych odkurzaczy na rynku.

Fenomen PureD8.2 Silence tkwi w funkcji PureSound. Inaczej mówiąc, jest to innowacyjny system w odkurzaczu i szczoteczce. Technologia zmienia uciążliwy hałas w delikatny dźwięk, który nie irytuje domowników. To idealne rozwiązanie dla młodych rodziców dbających o spokojny sen swoich pociech.

Urządzenie intuicyjnie wykrywa rodzaj podłogi i dostosowuje do niej moc odkurzacza. To duże ułatwienie – PureD8.2 nie wymaga stałej kontroli nad ustawieniami, tylko wyręcza w tym swoich użytkowników. W rączce znajdziecie pilot do zdalnego sterowania. Jeśli jesteśmy już przy komforcie, warto wspomnieć, że odkurzacz posiada uchwyt umożliwiający wygodne przenoszenie sprzętu z miejsca na miejsce. Kto nie lubi dźwigać, znajdzie oparcie w dużych kołach: ich rozmiar ułatwia manewrowanie podczas sprzątania. Dalekie dystanse również nie stanowią większego problemu, bo odkurzacz jest przystosowany do 12-metrowego zasięgu pracy.


W trosce o dobro naszej planety, PureD8.2 Silence został stworzono w 55% z materiałów pochodzących z recyklingu. Oczywiście, w żaden sposób nie wpłynęło to na pogorszenie się jakości urządzenia. Co więcej, Pure D8.2 Allergy PD82-ALRG jest rekomendowany alergikom – Posiada zmywalny filtr Allergy Plus, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyłki będące drażniącymi alergenami. Sprzęt jest wyposażony w antyalergiczne worki S-BAG o wysokiej skuteczności, a a powietrze wylotowe odkurzacza jest w 99,95% oczyszczone.

W tym roku produkt Electroluxa otrzymał nagrodę iF Design Award 2020 za wyjątkowy projekt i korzystanie z nowoczesnych technologii. Nie ma się co dziwić – odkurzacz wyróżnia się zarówno na tle wizualnym, jak i pod względem funkcjonalności.

Marka przygotowała niespodziankę, sami zobaczcie klikając tutaj.

artykuł we współpracy z marką Electrolux