W dzisiejszych czasach nawet dom nie stanowi schronu przed zanieczyszczeniami powietrza. Toksyny miasta, spaliny samochodów i opary z elektrowni trują nie tylko środowisko, ale i organizm człowieka. Czy istnieją skuteczne sposoby, by się przed tym bronić? Mamy pomysł, który pomoże stworzyć bezpieczną ostoję dla naszego zdrowia przynajmniej w czterech ścianach.Oczyszczacz powietrza  Pure A9 firmy Electrolux to jeden z produktów znajdujących się na liście nominacji do Plebiscytu Influencer’s Top.

Został stworzony z myślą o eliminacji wszelkich alergenów, kurzu, roztoczy i płynów – wszystko w trosce o zdrowie domowników. Jest wyposażony w system wielostopniowej filtracji tak, by dokładnie pochłonąć zanieczyszczenia z mieszkania. Działa na dużych powierzchniach, do 129 metrów kwadratowych. Nie jest głośny, więc proces pracy oczyszczacza jest niezauważalny i nie zakłóci odpoczynku. Pure A9 został zaprojektowany tak, by wizualnie wpasowywał się w nowoczesne wnętrza. Przy produkcji ograniczono użycie plastiku do minimum, a miejsca ustąpiono solidnemu metalowi i drewnie.

Pure A9 w Influencer's Top 2020


Oprócz tego, oczyszczacz ma wiele innych walorów, nie tylko zewnętrznych. Posiada wbudowany system PureSense, który stale mierzy poziom zanieczyszczeń w mieszkaniu i reguluje przepływ powietrza.

Natomiast system AirSourround wywołuje spiralny ruch powietrza zapewniając skuteczne oczyszczenie nawet najtrudniej dostępnych miejsc w pokoju. Co jeszcze? Sprzęt ma możliwość łączenia się z kompatybilną aplikacją na telefon, dzięki której użytkownicy mają stały dostęp do kontroli ustawień jakości powietrza w pomieszczeniu. Kilometry nie istnieją!Oczyszczacz jest rekomendowany przez Polską Federację Chorych na Astmę, Alergię i POChP. Inteligentny system filtracji wychwytuje aż 99% bakterii i roztoczy znajdujących się w powietrzu, dlatego zaleca się go osobom z problemami układu oddechowego.

artykuł powstał we współpracy z Electrolux