Piękny uśmiech jest marzeniem wielu osób. Zdrowe, białe zęby przyciągają uwagę i sprawiają, że czujemy się pewnie. Aby olśniewać swoim uśmiechem, należy starannie pielęgnować uzębienie. Prawidłowo prowadzona rutyna pielęgnacyjna opiera się nie tylko na szczotkowaniu, nitkowaniu i kontrolnych wizytach u dentysty, ale także na codziennym płukaniu jamy ustnej.

Z największą radością witamy w IV edycji Plebiscytu Influencer’s TOP – Pierre Fabre Oral Care z płynem do płukania jamy ustnej Eludril CARE.

Pierre Fabre Oral Care

Firma powstała w 1960 r., jest jednym z czołowych przedsiębiorstw na rynku produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Pierre Fabre Oral Care zawiera portfolio znanych marek, takich jak ELUDRIL, ELGYDIUM CLINIC i ELGYDIUM, PANSORAL i ARTHRODONT.

Poznaj 5 powodów, dla których warto stosować płyn do płukania jamy ustnej Eludril CARE każdego dnia.

Eludril CARE płyn do płukania jamy ustnej przeciw płytce nazębnej

1. Zapobieganie próchnicy

Próchnica jest chorobą zakaźną, która atakuje uzębienie, a nieleczona może mieć wpływ na cały organizm. Jednym z podstawowych środków zapobiegających jest odpowiednio prowadzona higiena jamy ustnej, z wykorzystaniem płynu do płukania. Jego zadaniem jest m.in. redukcja szkodliwych bakterii. Tego rodzaju profilaktyka w higienie jamy ustnej wspiera zapobieganie chorobom przyzębia.

2. Zmniejszenie uczucia nadwrażliwości

Codzienne stosowanie płynu do płukania nie tylko redukuje próchnicę, pomaga także w nadwrażliwości. Regularne używanie Eludril CARE powoduje, że dziąsła stają się zdrowsze, gładkie oraz – co istotne – mniej wrażliwe.

3. Zwiększenie skuteczności szczotkowania

Płukanie jamy ustnej płynem Eludril CARE stanowi doskonałe uzupełnienie higieny jamy ustnej. Ten element pomaga dodatkowo oczyścić miejsca trudno dostępne, gdzie ani szczoteczka do zębów, ani nawet nić dentystyczna nie mogą swobodnie dotrzeć.

Eludril CARE

4. Zapobieganie tworzeniu się płytki nazębnej

Systematyczne używanie płynu do płukania zębów zapobiega odkładaniu się płytki nazębnej. Co to takiego? Płytka nazębna jest warstwą bakterii, która zbiera się na zębach i tworzy kwasy rozpuszczające szkliwo oraz przyczyniające się do powstawania ubytków.

5. Niwelowanie nieświeżego oddechu

Płyn Eludril CARE ma przyjemny, miętowy zapach, który odświeża oddech. Jest dobrym wyborem dla osób zmagających się z problemem nieświeżego oddechu, czyli halitozą. Dodatkowo płukanie pomaga odświeżyć oddech po posiłku o intensywnym zapachu potraw, np. zawierających czosnek.

Stosowanie płynu do płukania ust pomoże cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem w każdym wieku!

Artykuł powstał we współpracy z Pierre Fabre Oral Care

Dystrybutor produktów Pierre Fabre Oral Care
Pierre Fabre Medicament Polska sp. z o.o.
ul. Belwederska 20/22, 00-762 Warszawa
PFM/174/2020

Facebook : Na serio o uśmiechu
Instagram : naserioousmiechu