Mały Konstruktor Junior to ponadczasowa zabawka do samodzielnego montażu skierowana do dzieci w wieku od 4 lat. Producent gry, polska firma Alexander w swojej fabryce wytwarza wszystkie wszystkie komponenty wchodzące w skład tej gry !


Zestaw składa się z drewnianych deseczek z dziurkami oraz kolorowych śrubek i łączników z tworzywa. Duże rozmiary elementów oraz uproszczona konstrukcja sprawiają, że dzieci już od najmłodszych lat mogą próbować sił w składaniu pierwszych pojazdów.

Zabawka jest trwała i po złożeniu pojazd może służyć do dalszej zabawy. Zestaw wyposażony jest w narzędzia idealnie dopasowane do małych rączek, dzięki którym malec może wielokrotnie skręcać i rozkręcać konstrukcję.
Zabawka wspaniale wpływa na rozwój motoryki małej, rozwija cierpliwość oraz stymuluje wyobraźnię. Doskonale wspomaga naukę kolorów oraz liczenia. Wyjątkowa estetyka produktu i jakość wykonania umilają zabawę.

Mały Konstruktor Junior to seria, która składa się z wielu wzorów do montażu.

Zabawki zostały przetestowane na grupie dzieci w wieku 3-6 lat oraz dorosłych w wieku 25-70 lat. Zyskały bardzo pozytywną opinię wszystkich testujących. Niemniej zdajemy sobie sprawę z tego, że każde dziecko jest wyjątkowe i ma swoje indywidulne tempo rozwoju.

Dlatego w przypadku młodszych dzieci zachęcamy do wspólnego, rodzinnego skręcania pojazdów. Zapewniamy, że rodzice będą bawić się równie dobrze co maluszki.