Marka Morphy Richards Polska w swojej ofercie posiada wiele użytecznych sprzętów niezbędnych do funkcjonowania w domu. W poprzednich edycjach marka zdobywała nagrodę Influencer’s Top. W jesiennej edycj nominowany jest za mop parowy 12 w 1, który posiada wiele zastosowań. Poznajcie je.

Mop parowy 12in1 czyści, odtłuszcza, usuwa nieprzyjemne zapachy, a przede wszystkim niszczy roztocza kurzu domowego, wirusy, grzyby oraz pleśnie, co sprawia, że jest idealny dla osób, mających alergię. Zabija 99,9% bakterii.

720512-hero 039


Idealnie nadaje się do mycia zarówno podłóg twardych, jak i dywanów oraz wykładzin. Temperatura pary: 115 °C (+/- 5 °C) Łatwe napełnianie dzięki specjalnemu zbiorniczkowi na wodę, urządzenie posiada wskaźnik poziomu wody i regulację pary.

Dużym ułatwieniem jest również odpinany zbiornik do czyszczenia ręcznego. Dużą zaletą jest błyskawiczna gotowość do wytwarzania pary w ciągu 30 sekund (ciągły strumień pary, 30 g/min).

Morphy Richards Polska ponownie w Influencer's Top 2020

W swoim składzie posiada nakładki do wielu powierzchni: podłogi, dywany, powierzchnie robocze, okna, płytki i fugi, kuchenki, tapicerki i wyroby sanitarne, 2 ściereczki do czyszczenia z mikrofibry. Przewód zasilający urządzenia ma długość 5 m.W celu przedłużenia żywotności produktu zaleca się stosowanie wody destylowanej, dejonizowanej lub demineralizowanej
Kolor: Biały
Moc:1500 W
Waga: 2,7 kg

artykuł powstał we współpracy z Morphy Richards Polska