Jedna porcja Yoush dostarcza 400 kcal, czyli tyle ile powinien zawierać jeden z pięciu posiłków w ciągu dnia. To doskonała alternatywa dla niezdrowych przekąsek, zyskujesz tyle zbilansowanej energii, ile potrzebujesz. Nominacja Influencer’s Top 2020 dla Yoush.

Yoush to posiłek, którego brakuje Ci w ciągu dnia:

👍pełnowartościowy,

👍kompletny,

👍roślinny,

👍smaczny,

👍gotowy w 5 minut!

💚Unikalny skład, całkowicie roślinny

Pełen wartościowych składników i witamin, które doskonale wpływają na odporność, energię, mięśnie, kości a nawet stres! Bez soi, bez pszenicy, z wysoką zawartością błonnika i białka. Węglowodany pochodzą z owsa a tłuszcze z siemienia lnianego i migdałów. Dzięki temu świetnie się trawi a uczucie sytości pozostaje przez kilka godzin. 

💚Łatwe liczenie kalorii, kontrola wagi 

Jedna porcja Yoush dostarcza 400 kcal, czyli tyle ile powinien zawierać jeden z pięciu posiłków w ciągu dnia. To doskonała alternatywa dla niezdrowych przekąsek, zyskujesz tyle zbilansowanej energii, ile potrzebujesz. 

💚W zgodzie ze środowiskiem 

Yoush to produkt roślinny – jego wytworzenie to  znacznie mniejszy negatywny wpływ na środowisko: ograniczony ślad węglowy i mniejsze zużycie wody niż produkty pochodzenia zwierzęcego. Długa data przydatności pozwala przechowywać gotowy produkt bez ryzyka zepsucia, dzięki temu nie marnujemy jedzenia. 

💚Jesz kiedy chcesz i jak chcesz

Yoush jest bardzo prosty w przygotowaniu i gotowy w 5 minut. Wystarczy dodać wodę, mleko lub napój roślinny. Idealny na śniadanie, lunch, kolację. Jest zawsze pod ręką – w domu, w pracy, na spacerze czy po treningu. 

💚Kto stoi za Yoush?

Specjaliści. W branży od ponad 10 lat. To właśnie oni odpowiadają za unikalny skład Yoush, który dopieszczali i testowali przez niemal rok. Komponują produkt, który spełnia najwyższe wymagania i po który sami chętnie sięgają.