Kobiety wiedzą, że odpowiednio dobrana pielęgnacja skóry ciała to klucz do dobrego samopoczucia. Twarz wymaga szczególnej uwagi – jest narażona na niedoskonałości, które potrafią uprzykrzać dzień przy każdym spojrzeniu w lustro. Skazy pojawiają się przez nieusunięte zanieczyszczenia i nadmiar sebum zapychający pory w skórze. Nie ma co przejmować się na zapas – kiedy ciało wysyła nam sygnał, że potrzebuje zmiany, najzwyczajniej w świecie trzeba się go posłuchać.

Dermofuture – sięgnij po więcej!

Na liście produktów wyróżnionych w Plebiscycie Influencer’s Top 2020 umieściliśmy szczoteczkę soniczną od Dermofuture, którą zdecydowanie warto uwzględnić w codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Szczoteczka działa 10 razy skuteczniej, niż tradycyjne metody mycia twarzy. Oprócz usuwania martwego naskórka, pulsacyjnym masażem ujędrnia skórę i pozytywnie wpływa na naczynia krwionośne. Wypustki, które dotykają twarzy podczas procesu oczyszczania są miękkie i nie podrażniają cery, dlatego nie ma przeciwskazań, by szczotki używały osoby ze skórą wrażliwą.  Wystarczy minuta, by twarz była czysta i odświeżona!

Skuteczność, wielofunkcyjność i nowoczesność

Produkt od Dermofuture występuje w dwóch wariantach – podstawowym i TRAVEL SIZE. TRAVEL SIZE jest mniejszy, a co za tym idzie – poręczniejszy. Doskonale sprawdzi się osobom, które dużo podróżują i są zmuszone do ograniczenia ilości bagażu.  Szczotki wpasowują się w kształt dłoni, dzięki czemu korzystanie z nich nie sprawa użytkowniczkom żadnych trudności. Wymagają ładowania (wejście USB), ale uprzedzając pytania, są wodoodporne.

Sukces w kilku krokach

Po usunięciu z twarzy makijażu i aplikacji żelu do mycia naciskamy środkowy guzik na szczotce. Następnie, za pomocą przycisków plusa i minusa, możemy dobrać odpowiednią intensywność wibracji. Okrężnymi ruchami masujemy policzki, czoło i nos. Po 60 sekundach twarz jest gotowa do dalszych zabiegów.

artykuł we współpracy z marką Dermofuture