Od kilku lat nasza redakcja bezpiecznie i z wielką frajdą porusza się samochodami marki Renault. Królowaliśmy na szosach w miejskim Clio, na włoskie stoki zabrał nas rodzinny Kadjar, a teraz pełni zachwytu, wielu eventowych i świątecznych paczek, prezentów, niespodzianek zatrudniliśmy zamiast Rudolfa nowego Captura.

Reanult w swojej ofercie ma auto dla każdego dlatego grzechem byłoby nie wspomnieć o najlepszej ofercie na rynku.

Renault Polska zaprasza  do zapoznania się z ofertami promocyjnymi.

Nowe modele samochodów osobowych można aktualnie nabyć z rabatem od 4000 do 30 500 zł w zależności od wybranego modelu i wyposażenia.

2019 – Essai presse Nouvelle Renault CLIO au Portugal

W ramach przygotowanej oferty wyprzedażowej na klientów salonów Renault czekają atrakcyjne oferty promocyjne na zakup nowych samochodów. Dla samochodów osobowych, w zależności od modelu i wybranej wersji, rabat waha się od 4000 zł (Nowe Renault Clio, Nowe Renault Captur) do 30 500 zł (elektryczne Renault ZOE). Renault Talisman, Koleos i Espace z roku 2020, w zależności od wyposażenia, można nabyć nawet z 15 000 zł rabatu.

Atrakcyjnym cenom towarzyszą specjalne pakiety dodatkowe, jak promocyjny pakiet ubezpieczeń, promocyjna oferta usług serwisowych z przedłużoną gwarancją i przeglądami czy promocyjne finansowanie, w tym kredyt EASY BOX.

2019 – Essais presse Nouvelle Renault ZOE en Sardaigne

Przykładowo w tej formie finansowania Nowe Renault Captur można zakupić w racie od 599 zł miesięcznie, z 4-letnią gwarancją i przeglądami na 4 lata/ 60 000 km wliczonymi w ratę. Przy zakupie Renault Kadjar czy Megane Renault partycypuje w 10% we wkładzie własnym klienta.

A może Dacia ?

Dodatkowe pakiety promocyjne obejmują również modele Dacii, które w przypadku Dacii Duster i Dacii Sandero obejmują kompletne koła zimowe za 499 zł, z ubezpieczeniem 1,9% oraz z promocyjną ofertą serwisową z przedłużoną gwarancją i przeglądami w ramach Dacia Finansowanie, w tym kredyt SMART START z niską ratą i bez wpłaty własnej.

W ofercie znajduje się też Dacia Duster i Sandero z fabrycznie montowaną instalacją LPG, najtańszą na rynku (za jedyne 1000 zł).

My po swoich doświadczeniach z Renault dajemy ciepłą rekomendację marce.

MODEL OFERTA WYPRZEDAŻOWA
SEGMENT B CLIO 4 I CLIO GRANDTOUR 6000 zł
NOWE CLIO do 4000 zł
NOWY CAPTUR do 4000 zł
 
SEGMENT C MEGANE
i MEGANE GRANDTOUR
do 13 000 zł
MEGANE GrandCoupe do 10 000 zł
KADJAR do 11 000 zł
 
SEGMENT D TALISMAN do 15 000 zł
KOLEOS
ESPACE
 
DACIA SANDERO, LOGAN, LOGAN MCV koła kompletne za 499 zł
DUSTER koła kompletne za 499 zł
     

Artykuł powstał we współpracy z Renault Polska