Naturalny Olejek Złodziei® Optima Natura* to rynkowy bestseller. Ta unikalna mieszanka sześciu wysokiej jakości 100% naturalnych olejków eterycznych ma bardzo przyjemny i odświeżający zapach, nie lubią go jednak bakterie, roztocza i owady. Idealnie przyczyni się do poprawy mikroklimatu pomieszczeń (szczególnie w okresie infekcji), z których chcemy pozbyć się patogenów.Świetnie sprawdzi się w antybakteryjnej kąpieli, czy też w masażu aromaterapeutycznym. Produkt został nominowany w wiosennej edycji plebiscytu Influencer’s Top 2021.

Ma przyjemny korzenny zapach, który działa rozgrzewająco oraz pobudza układ odpornościowy. Aromaterapia z użyciem Naturalnego Olejku Złodziei® Optima Natura pomaga uniknąć infekcji osobom przebywającym w towarzystwie chorego. Silne substancje takie jak eugenol zawarte w olejku goździkowym poprawiają jakość powietrza.

W sezonie letnim można wykorzystywać Olejek Złodziei® Optima Natura jako naturalny zapach którego nie lubią owady: komary i meszki oraz kleszcze.

Historię Olejku Złodziei® Optima Natura możecie poznać tutaj:

http://bit.ly/HISTORIA_OLEJKU_ZŁODZIEI

Optima Natura w wiosennej edycji Influencer's Top 2021

Marka tworzy olejki eteryczne wyłącznie naturalnego pochodzenia, są to wyciągi roślinne, zawierające najcenniejsze bogactwa przyrody. Oprócz pięknej woni, niosą szereg dobroczynnych właściwości dla naszego ciała i ducha. Przekonajcie się jak wykorzystywać olejki eteryczne w aromaterapii, kosmetyce i ku poprawie samopoczucia: https://sklep.optimanatura.eu/

*„Oznaczenia „Olejek Złodziei” zostały zarejestrowane w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej jako znaki towarowe i słowne na rzecz spółki Optima Natura sp. z o.o.” ‘

artykuł powstał we współpracy z Optima Natura