Żele pod prysznic Aloe od YUMI – nominacja Influencer’s Top 2021

Żel pod prysznic Aloe Fresh

Idealna receptura dla spragnionej skóry. Żel pod prysznic Aloe Fresh to połączenie soku z aloesu ze składnikami, które wzmacniają jego intensywnie nawilżające działanie. Bogaty i naturalny skład nawilży nawet najbardziej wymagającą skórę – suchą i podrażnioną. Aloes odświeży i głęboko nawilży, złagodzi podrażnienia skóry. Witamina E, zwana eliksirem młodości, działa antyoksydacyjnie i sprzyja formowaniu się kolagenu. Zapobiegnie także wysuszaniu skóry. Dodatek kwasu mlekowego pomaga wyregulować pH skóry. Żel daje poczucie świeżości i orzeźwienia. Jest delikatny dla twojej skóry i bez obaw możesz stosować go każdego dnia!

Kluczowe składniki

 • aloes
 • witamina E
 • kwas mlekowy

Korzyści dla skóry

 • nawilża 
 • odżywia
 • łagodzi podrażnienia

Skład – INCI

Żel pod prysznic Aloe Ananas

Idealna receptura dla spragnionej skóry. Żel pod prysznic Aloe Fresh to połączenie soku z aloesu ze składnikami, które wzmacniają jego intensywnie nawilżające działanie. Bogaty i naturalny skład nawilży nawet najbardziej wymagającą skórę – suchą i podrażnioną. Aloes odświeży i głęboko nawilży, złagodzi podrażnienia skóry. Witamina E, zwana eliksirem młodości, działa antyoksydacyjnie i sprzyja formowaniu się kolagenu. Zapobiegnie także wysuszaniu skóry. Dodatek kwasu mlekowego pomaga wyregulować pH skóry. Żel daje poczucie świeżości i orzeźwienia. Przyjemny, owocowy zapach ananasa długo utrzymuje się na ciele. Żel jest delikatny dla twojej skóry i bez obaw możesz stosować go każdego dnia!

Kluczowe składniki

 • aloes
 • witamina E
 • kwas mlekowy

Korzyści dla skóry

 • nawilża 
 • odżywia
 • łagodzi podrażnienia

Skład – INCI

Żel pod prysznic Aloe Arbuz

Idealna receptura dla spragnionej skóry. Żel pod prysznic Aloe Fresh to połączenie soku z aloesu ze składnikami, które wzmacniają jego intensywnie nawilżające działanie. Bogaty i naturalny skład nawilży nawet najbardziej wymagającą skórę – suchą i podrażnioną. Aloes odświeży i głęboko nawilży, złagodzi podrażnienia skóry. Witamina E, zwana eliksirem młodości, działa antyoksydacyjnie i sprzyja formowaniu się kolagenu. Zapobiegnie także wysuszaniu skóry. Dodatek kwasu mlekowego pomaga wyregulować pH skóry. Żel daje poczucie świeżości i orzeźwienia. Przyjemny, owocowy zapach arbuza długo utrzymuje się na ciele. Żel jest delikatny dla twojej skóry i bez obaw możesz stosować go każdego dnia!

Kluczowe składniki

 • aloes
 • witamina E
 • kwas mlekowy

Korzyści dla skóry

 • nawilża 
 • odżywia
 • łagodzi podrażnienia

Skład – INCI

Żel pod prysznic Aloe Winogrono

Idealna receptura dla spragnionej skóry. Żel pod prysznic Aloe Winogrono to połączenie soku z aloesu ze składnikami, które wzmacniają jego intensywnie nawilżające działanie. Bogaty i naturalny skład nawilży nawet najbardziej wymagającą skórę – suchą i podrażnioną. Aloes odświeży i głęboko nawilży, złagodzi podrażnienia skóry. Witamina E, zwana eliksirem młodości, działa antyoksydacyjnie i sprzyja formowaniu się kolagenu. Zapobiegnie także wysuszaniu skóry. Dodatek kwasu mlekowego pomaga wyregulować pH skóry. Żel daje poczucie świeżości i orzeźwienia. Przyjemny, owocowy zapach winogrona długo utrzymuje się na ciele. Żel jest delikatny dla twojej skóry i bez obaw możesz stosować go każdego dnia!

Kluczowe składniki:

aloes, witamina E, kwas mlekowy

Żel pod prysznic Aloe Borówka

Idealna receptura dla spragnionej skóry. Żel pod prysznic Aloe Borówka to połączenie soku z aloesu ze składnikami, które wzmacniają jego intensywnie nawilżające działanie. Bogaty i naturalny skład nawilży nawet najbardziej wymagającą skórę – suchą i podrażnioną. Aloes odświeży i głęboko nawilży, złagodzi podrażnienia skóry. Witamina E, zwana eliksirem młodości, działa antyoksydacyjnie i sprzyja formowaniu się kolagenu. Zapobiegnie także wysuszaniu skóry. Dodatek kwasu mlekowego pomaga wyregulować pH skóry. Żel daje poczucie świeżości i orzeźwienia. Przyjemny, owocowy zapach borówki długo utrzymuje się na ciele. Żel jest delikatny dla twojej skóry i bez obaw możesz stosować go każdego dnia!

Kluczowe składniki:

aloes, witamina E, kwas mlekowy

Skład/INCI:

YUMI w kulturze wschodu oznacza piękno. Yummy – w kulturze zachodu oznacza coś smacznego. Łączymy w sobie dbanie o piękno z soczystością naturalnych składników, tworząc aloesowy koktajl dla twojej skóry. Dzięki YUMI skóra jest świeża, soczysta, odżywiona i intensywnie nawilżona. 

Bazą naszych kosmetyków jest aloes w stężeniu 99%, do którego dodajemy soczyste składniki aktywne. Dajemy skórze pić i czerpać energię z natury. W większości naszych produktów ponad 97% składników jest pochodzenia naturalnego. W naszych kosmetykach wszystko jest przemyślane – nie stosujemy składników, do których mamy wątpliwości.

Dbamy o doskonały skład i zapach naszych produktów, a także o to, by cieszyły swoim wyglądem. Wszystko po to, by pielęgnacja była przyjemnością.

Marka YUMI powstała jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie kosmetykami z aloesem i równoczesny wzrost cen takich produktów. Chcemy być przystępni, by cena nie była barierą przed dobrą pielęgnacją. Inspiruje nas k-beauty, bogactwo naturalnych składników i przenikanie się kosmetyków i jedzenia. Lubimy stosować na naszą skórę to, co da się zjeść – i dlatego znajdziesz u nas aloes, ananas, arbuz, a wkrótce kolejne składniki prosto z twojej lodówki!