Kolekcja NAKLEJKI EDUKACYJNE MAPY ŚWIATA od Pastelowe Love otrzymuje nominację w wiosennej edycji plebiscytu Influencer’s Top.

Naklejki mapy świata to nie tylko wyjątkowe dekoracje dziecięcego pokoju, ale również rewelacyjna nauka poprzez zabawę. Dzieci poznają kontynenty i kierunki świata, a dzięki dodatkowym elementom dołączonym do każdej mapy, samodzielne zaznaczają miejsca, które odwiedziły lub które charakteryzują się typowymi zabytkami, czy atrakcjami.

Mapy Świata są zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce z najwyższej jakości folii, a dodatkowo pokryte specjalnym laminatem, który zabezpiecza przed zarysowaniami i zabrudzeniami.

Naklejki na ścianę nie posiadają tła – wycięte są po obrysie co oznacza, że można przykleić je na ścianie w dowolnym kolorze, a ich aplikacja jest wyjątkowo prosta.

Wszystkie elementy edukacyjne (w tym pinezki do zaznaczanie odwiedzonych miejsc, czy łódki itp.) są odpowiednio wycięte, dzięki czemu dzieci nie muszą używać nożyczek i w bardzo łatwy sposób mogą przykleić naklejkę do danego miejsca na mapie.

Mapy dostępne są w 3 wymiarach:

S –  90×60 cm
M – 130×85 cm
L – 180×120 cm

https://www.pastelowelove.pl