WygodnaDieta.pl to catering dietetyczny nominowany w wiosennej edycji Plebiscytu Influencer’s Top 2021. Firma, której różnorodne menu jest dostępne w ponad 500 miejscowościach na terenie całej Polski, to smaczny sposób na osiągnięcie wyznaczonego dietetycznego celu. WygodnaDieta.pl zdobyła już zaufanie Janusza Chabiora, Moniki Kołakowskiej, Angeliki Muchy, a nawet Krystyny Jandy – już wkrótce zasmakują jej także nasi jurorzy.

Mówi się, że nazwa zobowiązuje. W przypadku cateringu dietetycznego WygodnaDieta.pl właśnie tak jest. Dzięki niej zdrowe odżywianie staje się jeszcze wygodniejsze, łatwiejsze i – oczywiście – smaczniejsze.

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem HAACP

Z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu klientów, WygodnaDieta.pl wdrożyła i certyfikowała system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP. Co to tak właściwie oznacza? Przede wszystkim, w trakcie codziennego przygotowywania posiłków, pracownicy kuchni muszą przestrzegać wielu rygorystycznych procedur, których cel jest jeden – zadbanie o jak najwyższą jakość serwowanych posiłków i jednocześnie zapewnienie odpowiedniej higieny przy produkcji każdego z nich.

W kuchni popularnego cateringu zostały wyodrębnione specjalistyczne strefy przeznaczone między innymi do magazynowania produktów spożywczych, obróbki termicznej, przygotowywania składników czy konfekcjonowania dań. To dobra wiadomość dla wszystkich klientów – firma dokłada wszelkich starań, aby ryzyko wystąpienia zakażeń krzyżowych i zatruć zostało wyeliminowane.

Do innych korzyści płynących z wdrożenia systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HAACP można zaliczyć:

  • korzystanie z nowoczesnego sprzętu,
  • stworzenie rygorystycznych punktów kontrolnych i krytycznych,
  • szczegółowe instrukcje dotyczące obróbki termicznej i chłodzenia,
  • codzienny tryb przyjmowania dostaw.

Ekologia na pierwszym miejscu

Świadomość ekologiczna wśród konsumentów rośnie z każdym kolejnym rokiem. Niektóre cateringi dietetyczne mogłyby uznać to za problem logistyczny – w końcu od początku swojej działalności stawiają na opakowania jednorazowego użytku, często bez szans na recykling. WygodnaDieta.pl potraktowała to jednak jak wyzwanie.

Firma wprowadziła do swojej oferty materiały nadające się do recyklingu, wykorzystując między innymi opakowania z wysokiej jakości polipropylenu. Tworzywo nie tylko może zyskać drugie życie, o ile zostanie wrzucone do odpowiedniego pojemnika, ale także jest bezpieczne w kontakcie z żywnością.

Dodatkowo, wszystkie diety można zamówić w opakowaniach bio – WygodnaDieta.pl proponuje klientom bezpieczne, higieniczne i wygodna opakowania ekologiczne. Co więcej, firma dostarcza zestawy posiłków w papierowych, przyjaznych dla środowiska torbach, w których dla zainteresowanych czekająbiodegradowalne sztućce ze skrobi kukurydzianej.

Czym WygodnaDieta.pl wyróżnia się na rynku cateringów dietetycznych?

WygodnaDieta.pl to nie tylko bezpieczeństwo żywności i dbałość o środowisko. Catering dietetyczny umożliwia swoim klientom stałe i bezpłatne konsultacje z doświadczonymi dietetykami, którzy są dodatkowo odpowiedzialni za opracowywanie dostępnych planów żywieniowych. Dzięki temu posiłki są nie tylko odpowiednio zbilansowane i pożywne, ale także smaczne i różnorodne, co jest świetnym sposobem na udowodnienie, że zdrowa dieta wcale nie musi być monotonna i bez smaku.

W ofercie cateringu można znaleźć kilkanaście różnych planów żywieniowych – niskokaloryczny, wegański, bezlaktozowy, wegetariański, bez glutenu i nabiału, antycellulitowy, o niskim indeksie glikemicznym, sportowy, bez ryb czy popularną w ostatnich latach pudełkową dietę ketogeniczną. Każde menu jest dostępne w kilku wariantach kalorycznych.

Komu polecamy catering dietetyczny WygodnaDieta.pl? Każdemu, kto ceni wygodę, świeżość, bezpieczeństwo i wysoką jakość posiłków. Z pomocą pudełek można schudnąć, przytyć, przygotować się do zawodów sportowych, wyeliminować z diety alergeny czy poprawić swoje zdrowe i samopoczucie.

Artykuł powstał we współpracy z cateringiem dietetycznym WygodnaDieta.pl.