Poznaj SPORT&FUN, serię 10 wyjątkowych zabaw i gier sportowych firmy Alexander, które zachęcą wszystkich do aktywności fizycznej. Seria otrzymuje nominację Influencer’s Top 2021.

Któż z nas nie lubi zabaw ruchowych?  Masz ochotę na pakiet endorfin, rywalizację, sprawdzenie kto z Was jest najszybszy, najzwinniejszy i najbardziej wygimnastykowany? Lubisz podskoki i rzuty do celu, biegi w workach, wyścigi z woreczkami, grę w gumę?

SPORT&FUN To nie tylko wspaniała, ogólnorozwojowa zabawa dla najmłodszych, ale także idealna propozycja spędzania wolnego czasu dla całych rodzin. Doskonale sprawdzi się jako pomoc przy organizowaniu imprez urodzinowych.

Zawarte w opakowaniu atrakcje zapewnią masę emocji i przyprawią o salwy śmiechu. Spędzony wspólnie czas będzie dla was odskocznia od codzienności i wspaniałą zabawą, a ruchowe ćwiczenia zapewnią prawidłowy rozwój dziecka i zachęcą najmłodszych do aktywnego wypoczynku oraz pomogą w budowaniu pozytywnych relacji, bo przecież nic tak nie zbliża jak wspólna zabawa.

Gry skonstruowane są w ten sposób, że doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i na podwórku. Nadają się zarówno do zabawy indywidualnej jak i do zmagań drużynowych.

Więcej informacji o serii znajdziesz tutaj: