Każdy maluch zna Maszę i Niedźwiedzia. Z tablicą kredowo-magnetyczną z liczydłem Wasze dzieci mogą same tworzyć zwariowane przygody z ich udziałem. Zabawka pomoże im też w nauce literek i cyferek, opanowaniu zegara oraz liczydła.


Wielofunkcyjna tablica edukacyjna pobudza wyobraźnię i kreatywność, a także ćwiczy zdolności manualne u najmłodszych. Tablica nie tylko bawi, ale również rozwija koncentrację i ćwiczy pamięć, uczy pierwszych literek i cyferek. To wspaniały pomysł na prezent dla każdego malucha.

Rama wielofunkcyjnej tablicy edukacyjnej wykonana jest w całości z drewna – wszystko jest doskonale wyszlifowane i bezpieczne dla najmłodszych. Tablica posiada klasyczne liczydło z koralikami, z którym dziecko zacznie przygodę z liczeniem. Następnie może uczyć się dodawania. Zabawka posiada również zegar, na którym dziecko będzie mogło dowolnie ustawić czas za pomocą wskazówek; nauczy się rozpoznawania godziny.

Czarna strona tablicy przeznaczona jest do malowania kredą. Całość takich kredowych rysunków można bez problemu zmazać po skończonej zabawie za pomocą dołączonej do zestawu gąbeczki. Biała strona tablicy przeznaczona jest do malowania mazakiem suchościeralnym (który również można zmazać gąbeczką na koniec zabawy).


Tablicę kredowo-magnetyczną z liczydłem z serii Masza i Niedźwiedź można kupić w sklepach z zabawkami dla dzieci lub w oficjalnym sklepie HH Poland w Allegro: https://allegro.pl/oferta/tablica-z-liczydlem-magnetyczna-masza-i-niedzwiedz-10528739554

ARTYKUŁ PROMOCYJNY – POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ W RAMACH PLEBISCYTU INFLUENCER’S TOP.