Misją LELOSI jest dostarczenie ubrań, które w pierwszej kolejności zapewniają komfort i miękkość. Sekret ukryty jest w rozwoju unikalnej tkaniny z naturalnego włókna jedwabiu mlecznego LELOSI AAMS®,  który zapewnia niepowtarzalną miękkość i komfort. Dodatkową zaletą jest brak wykorzystywania naturalnych zasobów w procesie produkcji ubrań LELOSI.

W V edycji Plebiscytu Influencer’s TOP2021 witamy markę LELOSI. Nasze jurorki z dużą ekscytacja czekają na testy ich nietuzinkowych legginsów.

Miękkość, której musisz doświadczyć sama

Klientki, które po raz pierwszy zakładają legginsy LELOSI, są absolutnie zdumione, gdyż produkt ten znacznie różni się od pozostałych na rynku. Są niesamowicie wygodne podczas noszenia do tego stopnia, że  zadowolone panie już nigdy nie chcą ich zamienić na inne! Szczególnie uwielbiają je panie w ciąży, gdyż legginsy są niesamowicie rozciągliwe i posiadają podwyższony stan.

Design, który opowiada historię

Legginsy LELOSI wyróżniają unikalne wzory tworzone z nietuzinkową wyobraźnią. Każdy z nich opowiada inną historię, z którą panie mogą się utożsamić wybierając najodpowiedniejszy dla siebie.

Od kreatywnych poprzez kolorowe oraz klasyczne tony – z pewnością każda z pań wybierze coś dla siebie.

Wyjątkowy komfort gwarantowany podczas każdej czynności

Legginsy LELOSI nadają się do codziennego noszenia – w domu, na spacerze, nawet w pracy. Zapewniają one nowy standard komfortu i kompletnej wolności w każdym momencie. Dzięki unikalnemu materiałowi legginsy zapewniają również wyjątkową termoregulację, przez co są przyjemne i wygodne zarówno w wysokich jak i niskich temperaturach.

Legginsy LELOSI wyróżniają się wieloma atutami:

  • niewiarygodna miękkość,
  • 0% prześwitu,
  • automatyczna termoregulacja,
  • materiał nie uwiera ani nie drapie,
  • posiadają ergonomiczną talię o wysokości 8 cm,
  • wyjątkowa elastyczność dzięki której materiał nigdy uciska. 

Artykuł powstał we współpracy z marką LELOSI