Suchy olejek to świetna alternatywa dla tradycyjnych balsamów do ciała. Rozświetlające drobinki pięknie podkreślają koloryt skóry. Poznajcie wyjątkowy olejek z drobinkami, który w 97,5% złożony jest ze składników pochodzenia naturalnego. Zawiera min. olej arganowy, olej z zielonej herbaty, olej z pestek moreli, olej macadamia, olej z pestek róży, witaminę E, ekstrakt z kwiatów monoi, ekstrakt z aloesu, ekstrakt nagietka, ekstrakt ze spiruliny oraz biodegradowalny brokat Bioglitter® PURE.

W V edycji Plebiscytu Influencer’s TOP2021 nasze jurorki będą miały przyjemność testować Rozświetlający suchy olejek do ciała Semari z drobinkami biodegradowalnego brokatu Bioglitter® od marki Marie Brocart

Olejek Semari posiada niezwykle zmysłowy, uwielbiany przez mężczyzn, orientalny zapach z nutami owocowo-kwiatowymi. Twoja skóra będzie miękka, nawilżona i mieniącą się milionem drobinek. 

Nie pozostawia nieprzyjemnej, lepiącej warstwy jak inne podobne produkty.

Rozświetlający suchy olejek do ciała Semari z drobinkami biodegradowalnego brokatu jest bardzo wydajny i wystarcza na bardzo długo.

Wszystkie  produkty marki Marie Brocart są wytwarzane ręcznie, nie były testowane na zwierzętach i zostały stworzone z troską o środowisko naturalne!

SKŁADNIKI AKTYWNE: OLEJ ARGANOWY, OLEJ Z NASION ZIELONEJ HERBATY, OLEJ Z PESTEK RÓŻY, OLEJ Z PESTEK MORELI, OLEJ MACADAMIA, EKSTRAKT Z ALOESU, EKSTRAKT Z KWIATÓW MONOI, EKSTRAKT Z NAGIETKA, EKSTRAKT ZE SPIRULINY, WITAMINA E

Brokat Bioglitter® PURE użyty w produkcie jest w 100% pochodzenia naturalnego i nie jest produktem syntetycznym.

Rozświetlający suchy olejek do ciała Semari z drobinkami biodegradowalnego brokatu  jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny.

Artykuł powstał we współpracy z marką Marie Brocart.