ZAPACHY DLA KAŻDEJ Z NAS – nominacja Influencer’s Top 2021 dla Miraculum. Nowa linia wód perfumowanych MIRACULUM inspirowana ikonami popkultury.

To cztery zapachy stworzone przez kobiety dla kobiet, które są pewne siebie w swoich wyborach i silne w działaniach, dla kobiet świadomych swej kobiecości. Kompozycje zapachowe opracowywane były z największą dbałością o każdy szczegół, we współpracy z francuskimi kreatorami z miasta Grasse – światowej stolicy perfum.

Brilliant​, ​Passion​, ​Absolute​, ​Aphrodisiac od Miraculum afirmują współczesną kobietę, zarażają pozytywną energią, celebrują wyjątkowość i niezależność.

Kompozycje urzekają kwiatowymi aromatami, zaskakują akordami słodkich owoców, prowokują nutami drzewnymi.

Ambasadorką i jednocześnie współtwórczynią perfum jest MAJA HYŻY – kobieta fascynująca, pełna pasji i ideałów.

Woda Perfumowana APHRODISIAC

Wyróżnij się z tłumu, bo lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym…

Soczyste nuty czarnej porzeczki i gruszki kontrastują z rozkwitającym w nucie serca jaśminem oraz pobudzającym zmysły różowym pieprzem. Sekret tkwi w bazie, w której przeplata się słodki karmel oraz zmysłowy vetiver.

APHRODISIAC to eliksir miłości zamknięty we flakonie wody perfumowanej, wystarczy kilka kropel by uwolnić jego magię, czyniąc każdego mężczyznę bezsilnym wobec kobiecych wdzięków.

Woda Perfumowana ABSOLUTE

ABSOLUTE to seksowna woń maliny i ambry przyprawiona szczyptą różowego pieprzu oraz kontrastującą z nimi subtelną gorzką nutą grejpfruta. Zapach otula zmysłowością róży i przenosi w mistyczny świat paczuli oraz cydru. Elektryzuje, podkreślając zmysłowy urok kobiety, ukryty wewnątrz każdej z nas.

Śmiały, uwodzicielski, wyrafinowany, stworzony dla indywidualistek o złożonej osobowości, bo każda z nas może być kim chce…

Woda Perfumowana PASSION

Początkowo wabi świeżymi, energetycznymi nutami, by za chwilę oczarować drzewnymi akcentami. Stanowi ucieleśnienie kobiecej siły i niezależności, definiuje naszą osobistą historię, odkrywaną na nowo każdego dnia.

Wyrafinowane połączenie soczystej brzoskwini z subtelną różą i lilią oraz mikstura pikantnego różowego pieprzu, cytryny oraz drzewa sandałowego tworzą w Wodzie perfumowanej PASSION niezwykle zmysłową kompozycję.

PASSION to wielowymiarowe połączenie siły z subtelnością, energii z zmysłowością, odwagi z delikatnością.

Woda Perfumowana BRILLIANT

Jaka jest kobieta ​Brilliant​? Spełniona, silna, odważna, pełna radości życia. Ma odwagę być sobą i żyć w zgodzie z własnymi emocjami, bo to klucz do prawdziwej wolności.

Ta emocjonująca wyprawa rozpoczyna się słodkimi aromatami czerwonych owoców oraz moreli, przełamanych sercem zapachu zbudowanym z nut kwiatowych – róży, peoni oraz jaśminu. Zmysłową bazę stanowią akordy drzewne, które wibrują z śmiałymi nutami ambry i paczuli.