Japońskie kobiety od zawsze intrygowały swoją nieskazitelną cerą oraz młodym wyglądem. Współczesna nauka pozwoliła odkryć czynniki wpływające na ich wygląd i pozwoliła opracować kosmetyki, które szybko wpisały się w najnowsze światowe trendy dotyczące pielęgnacji.

Wśród nich znajdują się japońskie kosmetyki do twarzy, włosów oraz do ciała. Czym charakteryzują się preparaty tego typu? Ich działanie opiera się, przede wszystkim, na zapobieganiu problemom, a nie tuszowaniu symptomów, odżywieniu włosów lub skóry twarzy czy ciała.

Właśnie takie podejście sprawiło, że preparaty z kraju kwitnącej wiśni tak przypadły do gustu kobietom nie tylko z Europy, ale całego świata.

Nominacja Influencer’s Top 2021 dla Ahalo Butter Rich Moist!

Linia nawilżająco – odżywcza z 6 rodzajami masła i syropem klonowym.Połączenie właściwości nawilżających i odżywczych w formule zawierającej 6 rodzajów masła: Shea Butter, Muru Muru, Jojoba, z nasion kakaowca, Cupaqu, Mango, wspartej działaniem olejków botanicznych i syropu klonowego, zapewnia włosom suchym, zniszczonym, intensywne nawilżenie i odżywienie.

Szampon Ahalo Butter

Nawilżająco – odżywczy z 6 rodzajami masła i syropem klonowym. 

Szampon, dzięki wykorzystaniu botanicznych surfaktantów zawartych w orzechach i cytrusach dokładnie, ale delikatnie oczyszcza włosy. Intensywne nawilżenie zapewnia doskonałe połączenie lawendy,gardenii, rozmarynu i syropu klonowego. Doskonale pielęgnuje również skórę głowy, wykorzystując właściwości komórek macierzystych jabłka rodzaju „Uttwiler Spätlauber” – odmiany znanej z niezwykłych zdolności przeciwstarzeniowych. Elegancka japońska woń szamponu relaksuje i pobudza zmysły.

Zawiera: masło Shea Butter, masło Muru Muru, masło Jojoba, masło z nasion kakaowca, masło Cupaqu, masło Mango i botaniczne olejki.

Produkt dostępny jest w drogerii HEBE oraz na Allegro na koncie marki Sense And Body.

Odżywka Ahalo Butter

Nawilżająca odżywka do włosów z 6 rodzajami masła i jogurtem.

Odżywka naprawia strukturę włosów, doskonale nawilżając pasma i uszczelniając je. Oleje roślinne z dzikiej róży, baobabu, gruszki, marakui i ekstrakt z jogurtu, dostarczają włosom i skórze głowy bogatych składników odżywczych i odpowiedniego nawilżenia. Włosy stają się delikatniejsze i zdrowsze!

Elegancka japońska woń odżywki relaksuje i pobudza zmysły.

Zawiera: masło Shea Butter, masło Muru Muru, masło Jojoba, masło z nasion kakaowca, masło Cupaqu, masło Mango i botaniczne olejki.

Produkt dostępny jest w drogerii HEBE oraz na Allegro na koncie marki Sense And Body