To nasza misja: zdjąć rodzicom z głowy problem z podpisaniem rzeczy dzieci i całej rodziny. Produkty Stikets są praktyczne, skuteczne i mają świetną jakość. W Stikets mamy wszystko, czego potrzeba rodzicom żeby podpisać wszystko, co może się zgubić. Nominacja Influencer’s Top .

• Naklejki imienne: etykiety do przyklejenia na długopisach i książkach Twojego dziecka, Twoich teczkach, piłkach, butelkach czy innych przedmiotach domowego użytku.

• Nalepki do butów: etykiety te zapobiegają trafieniu butów do biura rzeczy znalezionych.

• Etykiety ze zdjęciem: aby całkowicie spersonalizować swoje produkty możesz przesłać nam zdjęcie swoje, swojego dziecka, psa, kota, węża, ulubionej zabawki, ulubionej książki itp. itd.

• Naprasowanki: naprasowanki to „tatuaże dla ubrań”; dzięki nim już zawsze będziecie wiedzieć, które skarpety do kogo należą.

• Przywieszki bagażowe: przywieszki można doczepić do plecaków, toreb sportowych, walizek i toreb na laptopy.O ZAWIESZKACH Z ZESTAWU STIKETS


Szukasz sposobu na szybkie i łatwe w użyciu rozwiązanie do podpisania i zawieszenia ubrań? Nasze zawieszki idealnie sprawdzą się w żłobku i przedszkolu, do podpisania kurtki, ale też smoczków. Dodaj własny tekst, wybierz wzór, który najbardziej Ci się podoba.

Kolorowe i mocne. Podobają się i dzieciom, i rodzicom. A powieszenie kurtek to bułka z masłem!  Zawieszki do ubrań to prawdziwy hit!

O ZESTAWIE
Super kolorowe Zestawy do podpisania rzeczy dziecka przydadzą się w szkole, w przedszkolu i w żłobku. Mają nieskończenie wiele wersji. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni i upodobań młodych użytkowników. Z ikonką, ze zdjęciem, z rysunkową podobizną dziecka… wszystkie wersje łączy zawartość.
Co znajdziesz w zestawie z zawieszkami?

– 48 małych naprasowanek imiennych

– 84 naklejki na przedmioty (36 mini, 24 małe, 20 medium, 4 duże)

– 8 nalepek do butów (4×2)

– 2 przywieszki bagażowe

– 3 zawieszki do powieszenia ubrań

Naprasowanki są odporne na pranie i suszenie w suszarce bębnowej.
Naklejki sprawdzą się świetnie na pudełkach śniadaniowych i nie zmyją się w zmywarce.

Dostępne również z bohaterami ulubionych kreskówek: Psi Patrol, Świnka Peppa, Żółwie Ninja, Shimmer i Shine, Hello Kitty i inne