30 lat doświadczenia w produkcji profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich pozwoliło firmie Chantal stworzyć wysokiej jakości produkty do włosów, które teraz dostępne są również dla rynku drogeryjnego. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2021 z produktem Sessio Jelly Fruit maska do włosów.

Do wyboru są 3 maski, poznajcie je:)

Maska do włosów niskoporowatych z agrestem z efektem laminowania 250g

Zawiera 93% składników pochodzenia naturalnego. Agrest – jest źródłem karotenoidów, aminokwasów i flawonoidów, nadaje miękkość i blask oraz wzmacnia cebulki. Żelowa formuła galaretki nie obciąża włosów niskoporowatych, które z natury mają skłonność do utraty objętości. Efekt laminowania to otulenie włosów delikatnym filmem który nadaje im objętość i sypkość. Maska wzmacnia cebulki a bogaty w taniny agrest odpowiada za mniejsze przetłuszczanie się włosów.

Maska do włosów średnioporowatych z borówką z efektem laminowania 250g

Zawiera 93% składników pochodzenia naturalnego. Borówka – zawiera antyoksydanty i rewitalizujące minerały, takie jak cynk, miedź, żelazo i wapń. Borówka jako silny antyoksydant chroni przed starzeniem się i dostarcza włosom niezbędnej porcji energii. Żelowa baza wzbogacona została szybko absorbowanym olejem macadamia nadającemu włosom sprężystość. Efekt laminowania, czyli pozostawienie na włosach ochronnej warstwy daje wyjątkową sypkość i blask.

Maska do włosów wysokoporowatych z maliną z efektem laminowania 250g

Zawiera 93% składników pochodzenia naturalnego. Malina – jest bogata w pektyny, cukry oraz wzmacniającą włosy biotynę. Zawiera olej migdałowy który dzięki wielonienasyconym kwasom tłuszczowym jest dobrze przyswajany przez włosy wysokoporowate, suche, zniszczone. Domyka łuskę włosa, perfekcyjnie wygładzając i nadając połysk. Ekstrakt z maliny odpowiada za opóźnienie efektów starzenia się włosów, a dzięki wysokiej zawartości biotyny wyraźnie je wzmacnia.

artykuł we współpracy z Chantal kosmetyki