Produkty OSM KRASNYSTAW podbijają nasze podniebienia. Marka bierze udział w warsztatach kulinarnych i jest zaangażowana w wiele przedsięwzięć. Do swojej oferty wprowadza również nowości. W wiosennej edycji plebiscytu Influencer’s Top 2021 zostały nominowane: ser Haluni, kefir i serek wiejski.

Haluni to jedna z nowości marki i już dotarła do naszych jurorów, którzy testują ser w wielu daniach.

Kolejnym nominowanym produktem jest serek wiejski.

Serek Wiejski to delikatny, charakterystycznie ziarnisty twarożek w pasteryzowanej śmietance. Gotowy do spożycia bezpośrednio po otwarciu kubeczka, doskonale nadaje się do owoców, pieczywa, warzyw czy dowolnych dodatków. Z powodzeniem sprawdzi się też jako samodzielna przekąska, do potraw na zimno i gorąco.

Po serek wiejski ze szczególną sympatią sięgają miłośnicy zdrowych diet, zbilansowanych posiłków oraz sportowcy. Dzięki niepowtarzalnemu smaku świetnie sprawdzi się na śniadanie, do obiadowych sałatek, czy na kolację.

Cóż lepiej pasuje do młodych ziemniaczków, posypanych świeżo pachnącym koprem? Kefir to od pokoleń zakorzeniony w naszej sztuce i kulturze kulinarnej produkt. Bogaty w witaminy, mikroelementy oraz lecytynę, doskonale wpływa na funkcjonowanie całego organizmu – wspierając zarówno pracę mózgu, jak i wzrost zdrowych, mocnych kości. Jego cechą charakterystyczną jest przede wszystkim aktywna mikroflora, która doskonale wpływa na perystaltykę jelit. Doskonale łagodzi pragnienie w upalne dni, podczas spacerów i wycieczek.

Kefir w butelce doskonale sprawdzi się także jako dodatek do zup, sosów, sałatek lub w postaci pojedynczej przekąski. Jest to produkt w pełni naturalny, powstający na bazie ekologicznych, najwyższej jakości składników. Dzięki naturalnym procesom produkcji udało nam się zdobyć status lidera na rynku, co zdecydowanie potwierdza nasze zaangażowanie i serce wkładane w codzienną pracę.

artykuł powstał we współpracy z OSM KRASNYSTAW