Poznaj markę kosmetyków prosto z polskich laboratoriów!

Szacunek do ciała i pochwała jego mądrości – ta filozofia przyświeca twórcom Biotaniqe przy opracowywaniu receptur wszystkich kosmetyków. To dzięki niej została opracowana woda probiotyczna pro.aQua, będąca sercem każdej formulacji, i która wraz ze składnikiem aktywnym tworzy unikatowe dwupoziomowe działanie.

Stworzyliśmy nową definicję luksusu, jest nią czerpanie z bogactwa natury i sięganie po unikalną jakość surowców. Spośród wielu produktów marki BIOTANIQE jedną z najnowszych oraz najbardziej innowacyjnych jest CAVIAR LUXURY ANTI-AGING.

Ta prestiżowa linia, swoją potężną moc naprawczą zawdzięcza skoncentrowanej esencji, pozyskanej z luksusowego i bogatego w substancje odżywcze Czarnemu Kawiorowi.

W kosmetyce ma on nieskończone bogactwo skoncentrowanych substancji pochodzenia morskiego. Jego składniki cechują się dobrze przyswajalną formą przez naszą skórę. Kosmetyki z zawartością kawioru można stosować do wszystkich typów cer. 

Są one dedykowane dla osób, które chcą jak najdłużej zachować młodą i pełną blasku skórę, szczególnie polecane dla osób posiadających cerę suchą, przesuszoną. Świetnie sprawdzą się u osób ze  skórą o obniżonej jędrności. Proteiny, które przyspieszają regenerację, poprawiają jędrność i wzmacniają skórę ochronną skóry.

Nienasycone Kwasy Tłuszczowe omega 3 i 6, które doskonale wspomagają regenerację bariery ochronnej naskórka. Dodatkowo poprawiają elastyczność i jędrność skóry. Witaminy tworzą naturalny system detoksykujący. Retinol silnie regeneruje komórki skóry.  Fosfolipidy – nawilżają i chronią skórę przed utratą wody z naskórka.

 Czy wiesz, że…

Kawior jest uznawany jako synonim luksusu. Dla potrzeb przemysłu kosmetycznego, jest selekcjonowany wg kształtu i odcieniu swojej barwy. W obecnych czasach Czarne Jajeczka są jednym z najbardziej luksusowych składników kosmetycznych na świecie. Mają między innymi  właściwości odżywcze, regenerujące i naprawcze. Produkty z ekstraktem z kawioru cechują się ogromną przyjemnością stosowania. Uczucie luksusu towarzyszy użytkownikowi przy każdej aplikacji. 

REGENERUJĄCY KREM NAPRAWCZY EFEKTY:

  • SPŁYCA ZMARSZCZKI
  • INTENSYWNIE UJĘDRNIA
  • WYRÓWNUJE KOLORYT

Czarny Kawior ma nieskończone bogactwo skoncentrowanych substancji pochodzenia morskiego. Jego składniki cechują się dobrze przyswajalną formą przez naszą skórę. Kosmetyki z zawartością kawioru można stosować do wszystkich typów cer. Są one dedykowane dla osób, które chcą jak najdłużej zachować młodą i pełną blasku skórę, szczególnie polecane dla osób posiadających cerę suchą, przesuszoną. Świetnie sprawdzą się u osób ze  skórą o obniżonej jędrności. Proteiny, które przyspieszają regenerację, poprawiają jędrność i wzmacniają skórę ochronną skóry. Nienasycone Kwasy Tłuszczowe omega 3 i 6, które doskonale wspomagają regenerację bariery ochronnej naskórka. Dodatkowo poprawiają elastyczność i jędrność skóry. Witaminy tworzą naturalny system detoksykujący. Retinol silnie regeneruje komórki skóry.  Fosfolipidy – nawilżają i chronią skórę przed utratą wody z naskórka.

Ciało człowieka jest niesamowite. Samo wie najlepiej, czego potrzebuje.   Wystarczy wsłuchać się w sygnały, które wysyła i odpowiednio na nie reagować. Nie zaburzać jego równowagi, ale wspomóc, kiedy wymaga wsparcia.

 Twórcy marki BIOTANIQE