Pielęgnacja twarzy łączy się z nieustannym poszukiwaniem kosmetyków, które przy regularnym stosowaniu zaspokoją wszystkie potrzeby naszej skóry.  Odkąd w świadomości społeczeństwa życie pojęcie eko zaczęło stanowić jedną z najistotniejszych kwestii, marki w trosce o zdrowie konsumenta i życie planety skłoniły się ku naturalnym recepturom. Linia Veggie od Dermofuture, nominowana do plebiscytu Influencer’s Top 2021, jest przykładem spełniającym powyższe reguły.

Kosmetyki Dermofuture są tworzone z wegańskich formuł, które zamiast chemicznych składników wykorzystują warzywne superfoods i aromatyczne przyprawy. Seria powstała z myślą o najbardziej wymagających klientkach , nie wykluczając żadnego typu cery, czy przedziału wiekowego. Spośród gamy niesamowitych produktów wyróżniliśmy trzy kosmetyki, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę. Przed Wami…

Veggie HydroJelly z ogórka i imbiru

czyli krem nawilżający na dzień i noc, rekomendowany cerze mieszanej i tłustej. Kompozycja z ekstraktem z ogórka, orientalnym imbirem i hydrolizowanym ekstraktem z drożdży  zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości i nawilżenia. Dzięki normalizującym drożdżom niweluje skłonność przetłuszczania się skóry, która jak wiadomo, oprócz samopoczucia,  potrafi popsuć też nawet najstaranniejszy makijaż. Krem pięknie pachnie, szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze lepkiej powłoki.

Veggie Glinka oczyszczająca DYNIA I CHILI


czyli maseczka regenerująco-pobudzajaca skórę z dodatkiem ekstraktu dyni i chili, wzbogacona eksfoliujacym kamieniem wulkanicznym. W skrócie: domowe spa! Glinka nadaje cerze uczcie odświeżenia i naturalnego oczyszczenia. Przy regularnym stosowaniu twarz jest wyraźnie gładsza. Kosmetyk, dzięki unikatowej warzywnej listy składników, nie naraża skóry na nadmierne wysuszenie i uczulenia. Jest rekomendowana wszystkim, niezależnie od typu cery.Veggie glinka oczyszczająca JARMUŻ I FENKUŁ

Czyli maseczka, której głównym zastosowaniem jest nawilżenie i łagodzenie, Produkt sprawia, ze skóra staje się odczuwalnie miększa i delikatniejsza. Jak wszystkie powyższe kosmetyki, glinka jest w 100% wegańska. Nie zawiera sztucznych barwników. Jest rekomendowana cerze suchej.

artykuł powstał we współpracy z Dermofuture