Firma Elevita Poland jest dystrybutorem rosyjskich, litewskich i estońskich kosmetyków. Została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2021 z trzema produktami, jednym z nich jest Ecolatier Urban nawilżający krem do ciała i rąk aloes i kokos 400 ml, drugim kremowy, odżywczy żel do ciała Good Mood „Sweet Code” o zapachu kokosa, a trzecim produktem pasta do zębów SPASTA.

SPASTA to przede wszystkim dwie naturalne linie past- jedna czarna z aktywnym węglem, a druga kolorowa, smakowa, która często ma różne glinki w swoim składzie.

Spasta swoimi stylowymi, wesołymi, jaskrawymi opakowaniami zachęca do wspólnej przygody po zdrowy i piękny uśmiech. W składzie past znajdziemy takie składniki jak: jony potasu dla zmniejszenia wrażliwości dziąseł i zębów, kompleks roślinny dla zdrowia dziąseł, jony wapnia, węgla lub fluoru dla wybielenia, detoksykacji i ochrony przeciwko próchnicy, cynk do walki z bakteriami oraz owoce egzotyczne i mięta dla długotrwałej świeżości!

Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, a nazwy past SPASTA dodatkowo mogą podkreślić Twój charakter. Co więcej obie linie past otrzymały srebrne medale w rankingu Najlepszy Produkt 2021 – Wybór Konsumentów*! Czarna linia może pochwalić się takim srebrnym medalem w kategorii PRODUKTY DO PIELĘGNACJI JAMY USTNEJ, a kolorowa linia w kategorii INNOWACJA 2021!

Spasta I’m Trendy to pasta z aktywnym węglem, który delikatnie wybiela szkliwo, zapewnia mu głęboki detoks i chroni przed płytką nazębną. Zawartość aktywnego wapnia z kolei wzmacnia i rozjaśnia szkliwo, a sok jeżynowy łagodzi wszelkie podrażnienia. Ekstrakty z owoców cytrusowych i mięta, gwarantują długotrwałą i przyjemną świeżość oddechu.

Spasta I’m Juicy to pasta, która zmineralizuje szkliwo i skutecznie zmniejszy wrażliwość zębów oraz dziąseł. Dodatkowo dzięki zawartości aktywnego wapnia wzmocni szkliwo i skutecznie zapobiegnie próchnicy. Biała glinka z kolei zmineralizuje szkliwo, a jony potasu zmniejszą wrażliwość zębów oraz dziąseł. Ekstrakty z owoców cytrusowych i mięta, gwarantują długotrwałą i przyjemną świeżość oddechu. Poczucie przyjemnej świeżości zapewni Ci pyszne połączenie mięty z pomarańczą!

artykuł we współpracy z firmą Elevita Poland