Locco powstało z marzeń i potrzeby na kompletną metamorfozę klapek: w seksowne, kreatywne, modne obuwie, które możemy nosić tam, gdzie chcemy. A chcemy przecież wszędzie i do wszystkiego! Właśnie zostało nominowane w wiosennej edycji plebiscytu Influencer’s Top 2021.

Klienci Locco mogą korzystać z indywidualnego projektowania klapek za pomocą strony https://loccodesigns.com/pl/page/34-zaprojektuj. Jak to działa?

  • wybieramy rozmiar klapek
  • dobieramy kolor podeszwy i paski
  • dodajemy charmsy
  • dopełniamy wstążkami

Możemy również skorzystać z gotowych propozycji od marki klikając tutaj.

Locco Designs w Influencer’s Top 2021

Wart podkreślenia jest też fakt, że marka Locco jest otwarta na problemy współczesnego świata. Przyszłość planety jest dla twórców równie ważna, jak radość Klientek z tworzenia i noszenia klapek Locco. Doskonale zdają sobie sprawę, że ponad 45 miliardów starych klapek zanieczyszcza lądy i oceany! Tworząc firmę, nie mieli wątpliwości, iż muszą wziąć odpowiedzialność za swój produkt.

I tak zrodziła się współpraca z Ocean Sole – organizacją, która daje drugie życie zużytym klapkom, przekształcając je w kolorowe figurki, rzeźby czy meble użytkowe. Locco, partnerzy Ocean Soles dba o to, ty twórczość ta znalazła swoich nabywców na całym świecie. W ten sposób nie tylko oczyszcza nasza planetę, ale również dostarcza stały dochód ponad 150 ubogim Kenijczykom i finansujemy edukację ponad 6000 kolejnych!

artykuł powstał we współpracy z Locco Designs