Zapraszamy do zapoznania się z białostocką marką Hrabina Rzewuska. Firma oferuje ekskluzywne, orientalne perfumy na bazie hypoalergicznego oleju jojoba.

Dostępne są cztery intrygujące zapachy:
Pearl
Katara
Zekreet
Lusail

Są to ciepłe, odurzające, tajemnicze kompozycje.

Zmysłowości perfumom Hrabina Rzewuska nadaje piżmo, ambra, wanilia, paczula, przyprawy korzenne i nuty drzewne. W kompanii z orzeźwiającymi nutami owocowymi i uwodzicielskim aromatem kwiatów powstają piękne pachnidła.

Perfumy w olejku są dużo bardziej trwałe niż tradycyjne na bazie alkoholu.
Zapachy są zamknięte w małych butelkach roll-on, praktycznych w użyciu przy każdej okazji.

ZEKREET to energetyczny zapach dla kobiet, które mają w sobie dziewczęcą radość. Podkreśla siłę, witalność i spontaniczność.

Perfumy w olejku Hrabina Rzewuska dedykowane są osobom świadomym, poszukującym wyszukanych zapachów. Mężczyznom i kobietom lubiącym podkreślić swój charakter, wyróżniać się w tłumie. Osobom, które chcą roztaczać wokół siebie magiczną aurę. Są to zapachy, które potrafią przenieść w inny świat, świat orientu.

Opis zapachu Zekreet:

Soczyste jabłko i dodający energii olej z bergamotki. Odprężającego kwiatu pomarańczy, jaśminu i słodkiego fiołka nadaje całej kompozycji wyrafinowania. Ambra w tle dodaje głębi i pozwala dłużej cieszyć się zapachem.