Masmi ultracienkie bawełniane podpaski na dzień ze skrzydełkami z 100% bawełny organicznej otrzymują nominację Influencer’s Top 2021.

Podpaski ze skrzydełkami na dzień, ultra-cienkie, w całości wykonane ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej (włącznie z wkładem pochłaniającym). Jedwabista zewnętrzna powłoka posiada specjalny przeplot zapobiegający przyklejaniu się do skóry włókien bawełny.

Zapewniają doskonałą wentylację skóry dzięki zastosowaniu w całym produkcie 100% certyfikowanej bawełny organicznej. Podpaski pozwalają skórze oddychać, zapewniają komfort i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień.  Specjalna konstrukcja na dzień z podtrzymująca taśmą klejącą na zewnętrznej stronie podpaski.  

Ginekolodzy i położne zalecają stosowanie naturalnych produktów bawełnianych dla higieny intymnej!

Masmi to w 100% wegańskie, produkty które nigdy nie były testowane na zwierzętach i nie zawierają substancji pochodzenia odzwierzęcego.

 • Podpaski, wkładki i tampony Masmi mają tylko jeden składnik – są wykonane w całości z najzdrowszej na świecie certyfikowanej bawełny organicznej bielonej wodą utlenioną (tlenem)
 • Nasza fabryka jest w pełni samowystarczalna, jeśli chodzi o energię i wodę, znajdują się tam panele słoneczne oraz własne źródło wody i zamknięty obieg.
 • MASMI ma najwięcej niezależnych certyfikatów eko na rynku – nasze produkty zostały certyfikowane przez ICEA, GOTS i EcoCert, Vegan, Not Tested On Animals, Cotton, Organic Cotton, FSC. 
 • NIE ZAWIERAJĄ ŻADNYCH NIEBEZPIECZNYCH i CHEMICZNYCH SUBSTANCJI – np. chloru, dioksyn, sztucznych superabsorbentów w postaci proszków i pudrów, perfum, celulozy, wiskozy, sztucznych barwników i zapachów.
 • Nasza bawełna jest uprawiana w sposób mechaniczny – na plantacjach stosuje się ręczne odchwaszczanie, nie używa się żadnych środków chemicznych. Bawełna jest wielokrotnie badana laboratoryjnie.
 • Wszystkie produkty Masmi są hipoalergiczne – zostały przebadane przez niezależne zewnętrzne laboratoria.
 • W 100% ulegają biodegradacji (włącznie z opakowaniem zewnętrznym, wkładem chłonnym który też jest wykonany w 100% z bawełny organicznej), są w 100% kompostowalne. 
 • Wszystkie produkty Masmi (tampony, podpaski, wkładki) jako jedyne mają system owijek i opakowań pojedynczego produktu z papieru (nie korzystamy już z biopolimerów lub plastiku jak nasza konkurencja) – owijki są w całości biodegradowalne i kompostowalne.
 • Stosowanie podpasek, wkładek i tamponów Masmi radykalnie zmniejsza bóle menstruacyjne, produkty nie powodują infekcji, podrażnień i uczuleń, grzybic. 
 • Podpaski, tampony oraz wkładki w niezależnych testach wykazują najwyższą chłonność ze wszystkich produktów naturalnych dostępnych na rynku.
 • Nawet klej, który odpowiada za mocowanie podpasek i wkładek do bielizny jest klejem spożywczym 😊
 • Masmi jest producentem pierwszych na świecie podpasek i wkładek wykonanych w całości z najzdrowszej certyfikowanej bawełny organicznej z systemem DRY Wings zapobiegającemu przesiąkaniu również na skrzydełkach.

ARTYKUŁ PROMOCYJNY – POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ W RAMACH PLEBISCYTU INFLUENCER’S TOP.